بررسی DxOMARK دوربین ال جی G7 تین کیو را تنها اندکی از V30 بهتر می داند
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:28 مهر 1397، 11:00

بررسی DxOMARK دوربین ال جی G7 تین کیو را تنها اندکی از V30 بهتر می داند

ال جی G7 تین کیو یکی از گوشی‌های پرچمدار شرکت ال جی است که اخیرا دوربین آن توسط DxOMARK مورد بررسی قرار گرفته و امتیاز آن اعلام شده است. براساس این بررسی‌ها این پرچمدار عملکردی بهتر از ال جی V30 دارد.

دوربین ال جی G7 تین کیو / ال جیG7 تین کیو / LG G7 ThinQ

براساس آنچه که شرکت ال جی اعلام کرده و همچنین بررسی‌های DxOMARK نشان می‌دهند، دوربین محصول پرچمدار ال جی G7 تین کیو نسبت به دوربین دیگر پرچمدار این کمپانی یعنی ال جی V30 کیفیت بالاتری دارد. همچنین این بررسی نشان می‌دهد که دوربین یاد شده تنها اندکی از دوربین ال جی V30 بهتر است. درواقع دوربین پرچمدار جدید ال جی توانست امتیاز 83 را از بررسی‌های DxOMARK کسب نماید. این امتیاز میانگینی از امتیاز بخش فیلمبرداری که معادل 79 بود و همچنین امتیاز بخش عکس یعنی 84 است. گفتنی است امتیاز بیان شده، یک امتیاز از دیگر دوربین پرچمدار ال جی یعنی ال جی V30 و همچنین سونی اکسپریا XZ پرمیوم بالاتر است.

نتیجه DxOMARK از دوربین ال جی V40 تین کیو / LG V40 ThinQ Camera testing by DxoMARK

درنتیجه می‌توانیم بیان کنیم که هوش مصنوعی دوربین ال جی G7 نیز به اندازه‌ای قوی نیست که امروزه از گوشی‌های پرچمدار انتظار می‌رود که برای بهبود کارایی دوربین از این دستاورد جدید استفاده می‌کنند. درواقع تصاویر و ویدیوهای ضبط شده با دوربین ال جی G7 تین کیو ممکن است بسیار طبیعی و درخشان باشند اما در اصل پویایی کمی دارند و همین‌طور در حفظ جزئیات عملکردی ضعیف‌تر از آنچه که انتظار می‌رود را از خود نشان می‌دهند. همین موارد در این گوشی هوشمند باعث شد تا ال جی G7 تین کیو نتواند امتیاز چندان بالایی را کسب نماید.

از طرف دیگر در بررسی‌ها نشان داده شده که سیستم اتوفوکوس نیز در دوربین این پرچمدار نیاز به بهبود عملکرد دارد چراکه این ویژگی به رغم دقیق بودن، کند ظاهر می‌شود. به نظر می‌رسد دوربین این گوشی نیاز به پیشرفت بیشتری در مقایسه با رقبای خود دارد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha