فیلمبرداری فیلم Guardians of The Galaxy 3 چه زمانی آغاز می شود؟
عرفان فرهادی
نویسنده:عرفان فرهادی
ارسال شده در:28 مهر 1397، 12:00

فیلمبرداری فیلم Guardians of The Galaxy 3 چه زمانی آغاز می شود؟

پس از اخراج جیمز گان، کارگردان سری Guardians of the Galaxy، ساخت فیلم سوم این سری تا اطلاع ثانویه به تعویق افتاد؛ حال شایعاتی مبنی براینکه فیلم‌برداری Guardians of the Galaxy 3 اوایل سال 2021 آغاز می‌شود، منتشر شد‌ه‌اند.

کمپانی مارول (Marvel) هنوز رسما اعلام نکرده که چه فیلم‌هایی در فاز چهارم دنیای سینمایی‌اش حضور خواهند داشت، اما با این حال، ما کم‌کم داریم متوجه می‌شویم که داستان کدام فیلم‌ها در فاز بعدی دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe – MCU) جریان خواهند داشت. اوایل امسال قرار بود اگر ساخت فیلم Guardians of The Galaxy vol. 3 با همان روند پیش برود، این فیلم سال 2020 عرضه شود و احتمالا پس از فیلم Spider-Man: Far From Home، به دومین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول تبدیل شود. با این حال، چند هفته پس از اینکه کارگردان سری Guardians of The Galaxy (نگهبانان کهکشان) آقای جیمز گان (James Gunn)، از سمت کارگردانی فیلم سوم این سری برکنار شد، پروژه ساخت فیلم سوم تا زمان نامشخصی به تعویق افتاد؛ حال این روزها شایعه‌ای منتشر شده‌ مبنی بر اینکه فیلم‌برداری فیلم Guardians of The Galaxy 3 ممکن است تا فوریه سال 2021 نیز آغاز نشود.

زمانی که جیمز گان هنوز در سمت رهبری تیم سازنده فیلم Guardians of The Galaxy 3 حضور داشت، برنامه این بود که فیلم‌برداری این فیلم، در ماه فوریه سال 2019 (بهمن – اسفند سال جاری) آغاز شود؛ با این برنامه، زمان زیادی در اختیار تیم سازندگان بود تا این فیلم را به اکران در تابستان سال 2020 برسانند. اما پس از اینکه موضوع توییت‌های ناهنجار و قدیمی جیمز گان، باری دیگر توسط مخالفان او از زیر خاک درآورده شد، همه‌چیز تغییر کرد؛ کمپانی دیزنی (Disney) پس از این جنجال، جیمز گان موفق را از سمت کارگردانی فیلم سوم نگهبانان کهکشان برکنار کرد و سپس اعلام کرد برای پیدا کردن کارگردانی جایگزین هیچ عجله‌ای ندارد. حال اگر حرف سایت Production Weekly صحت داشته باشد، دیزنی هنوز کارگردانی برای فیلم سوم این سری پیدا نکرده است و تصویربرداری اولیه این فیلم اکنون دو سال با ما فاصله دارد.

جیمز گان / دیزنی / guardians of the galaxy

نکته جالب قضیه اینجاست که دیزنی با اینکه جیمز گان را اخراج کرده اما قصد دارد از فیلم‌نامه‌ای که او برای فیلم Guardians of The Galaxy نوشته بود، استفاده کند. اگر فرض کنیم که هیچ‌کدام از بازیگران اصلی این سری، از دیزنی جدا نشده باشند (بیشترین احتمال جدایی مربوط به دیو باتیستا بازیگر کاراکتر درکس است که مهم‌ترین طرفدار جیمز گان بود)، و همچنین با وجود یک فیلم‌نامه آماده، عجیب است که چرا استخدام یک کارگردان جایگزین قرار است این‌قدر طول بکشد.

البته شاید موضوع این است که کوین فِیژ (Kevin Feige) رئیس دنیای سینمایی مارول و دیگر مسئولین این عرصه فرهنگی در فیلم‌نامه گان تغییراتی ایجاد کرده‌اند و راه بهتری برای ورود فیلم Guardians of The Galaxy 3 به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول یافته‌اند؛ اما با این حال با توجه به اینکه کاراکترهای سری نگهبانان کهکشان از محبوبیت بالایی میان طرفداران برخوردارند، به نفع مارول است که هرچه زودتر فیلم سوم این سری را عرضه کند. با فرض براینکه فیلم‌برداری این فیلم واقعا در سال 2021 آغاز شود، این فیلم حداقل تا سال 2022 عرضه نخواهد شد. با این حساب یعنی فیلم Guardians of the Galaxy 3 پنج سال پس از فیلم دوم این سری عرضه خواهد شد.

تا به اینجای کار، تنها فیلم معرفی‌ شده‌ای که در فاز چهارم MCU حضور خواهد داشت، فیلم Spider-Man: Far From Home است که تیرماه سال بعد عرضه خواهد شد. حدس این موضوع که کدام یک از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول قرار است جای خالی فیلم Guardians of The Galaxy 3 را پر کنند، کمی مشکل است؛ با این حال ما تقریبا مطمئنیم که آن فیلم، Black Panther 2 نخواهد بود، زیرا که رسما اعلام شده که فیلم‌برداری Black Panther 2 تا اوایل سال 2020 آغاز نخواهد شد؛ حدس‌های اصلی ما فیلم‌های Black Widow و Doctor Strange 2 هستند، با این حال باید دید که چه فیلمی در تابستان سال 2020 عرضه خواهد شد تا بتواند جای خالی نگهبانان کهکشان 3 را پر کند.

برای اخبار بیشتر از دنیای سینمایی مارول با پلازامگ همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha