رون های بازی Fortnite به جزیره معلق منتقل می شوند

اخیرا طرفداران بازی فورتنایت (Fortnite) متوجه شدند که «رون‌ها» (Rune) یا همان سنگ‌های بنفش مرموز، در طول شب کم‌کم به سمت جزیره معلق وسط Loot Lake حرکت می‌کنند. برای اطلاع از جزییات این موضوع با ادامه مطلب همراه باشید.

همین چند هفته پیش، «جزیره معلق» یا The Floating Island همراه با شروع فصل ششم بازی Fortnite به نقشه بخش بتل رویال این بازی اضافه شد. این جزیره که همان جزیره کوچک وسط Loot Lake است، با آغاز فصل ششم Fortnite توسط نیرویی ناشناخته از ریشه از زمین کنده شد و در هوا معلق ماند؛ این جزیره تاکنون در حال کشیدن سنگ‌های مرموز بنفش یا به اصطلاح Rune‌ها به سوی خودش بود و با تولدش چاله‌های رازآلود بنفشی در نقشه بتل رویال بازی Fortnite ظهور کردند. امروز این جزیره معلق به آخرین مرحله خود رسید و تمام رون‌ها به سمتش هجوم آوردند.

طرفداران بازی فورتنایت متوجه شده بودند که این رون‌های بنفش، در طول شب به سوی جزیره معلق پرواز می‌کنند و به آرامی به مقصد خود نزدیک می‌شوند. هنوز مشخص نیست که پس از کشیده شدن همه رون‌ها به سمت جزیره معلق، چه اتفاقی خواهد افتاد، اما ممکن است که با رخ دادن این اتفاق، تغییرات مهمی در نقشه بتل رویال Fortnite بوجود آیند. حداقل انتظار داریم که تغییراتی در جزیره معلق وسط Loot Lake بوقوع بپیوندد؛ با این حال هنوز هیچ چیز از این تغییرات نمی‌دانیم.

طرفداران باور دارند که ملاقات رون‌ها با جزیره معلق، باعث وقوع رویدادی ویژه درون بازی‌ خواهد شد، اما این هم تنها یک حدس است. خوشبختانه وقوع این اتفاق بسیار نزدیک است و بزودی متوجه خواهیم شد که چه می‌شود.

فورتنایت / Fortnite

برخی باور دارند که Runeها تا فردا به جزیره معلق خواهند رسید؛ برخی دیگر عقیده دارند که این سنگ‌های بنفش مرموز (که با استفاده از آنها تبدیل به یک شبح سریع می‌شدید) روز چهارشنبه که آپدیت جدید Fortnite عرضه ‌می‌شود، به جزیره معلق می‌رسند. فرضیه دوم منطقی‌تر بنظر می‌آید، زیرا کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) می‌تواند با انتشار این آپدیت، تغییراتی را در محبوب‌ترین نقشه بتل‌ رویال ایجاد کند؛ انتظار داریم که این تغییرات در نتیجه رسیدن Runeها به جزیره معلق بوقوع بپیوندند.

هر تصمیمی که کمپانی اپیک گیمز اتخاذ کند، نهایتا تا هفته بعد از آن مطلع خواهیم شد؛ پس برای پیگیری اخبار بازی محبوب و رایگان Fortnite با پلازامگ همراه بمانید؛ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha