تماس ویدیویی گروهی اینستاگرام به شش نفر افزایش یافت

اینستاگرام ویژگی تماس ویدیویی گروهی خود را به پشتیبانی از 6 نفر افزایش داد. در نسخه به‌روزرسانی شده، حداکثر شش کاربر قادر خواهند بود که در یک گروه واحد با هم تماس ویدیویی برقرار کنند.

در ماه ژوئن (تیر ماه) اینستاگرام قابلیت جدیدی را ارائه کرد که به موجب آن کاربران می‌توانستند به‌واسطه بخش پیام‌های دایرکت، با کاربر موردنظر خود تماس ویدیویی برقرار کنند. در ابتدا این ویژگی از تماس‌های ویدیویی در گروه‌های حداکثر چهار نفره پشتیبانی می‌کرد اما امروز اینستاگرام اعلام کرد که ویژگی تماس‌های ویدیویی گروهی به شش نفر افزایش یافته است.

با به‌روزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام، از این پس حداکثر 6 کاربر قادر خواهند بود که در یک گروه واحد با هم تماس ویدیویی برقرار کنند. مطابق معمول، کاربر می‌تواند همزمان که یک تماس ویدیویی برقرار کرده است، پنجره تماس ویدیویی را مینیمایز کرده و در اپلیکیشن به جستجو و مطالعه سایر صفحات اینستاگرام بپردازد. جهت به‌روزرسانی به نسخه جدید اینستاگرام و استفاده از این ویژگی جدید، می‌بایست به صفحه پشتیبانی اینستاگرام مراجعه کرد.

اینستاگرام / Instagram

 

چگونه در اینستاگرام با دوستان خود تماس ویدیویی گروهی برقرار کنیم؟

برای آغاز کردن یک تماس ویدیویی می‌بایست به صفحه پیام‌های دایرکت خود مراجعه کرده و روی هر رشته پیامی که مدنظرتان است، ضربه بزنید. در گوشه سمت راست، یک آیکون دوربین اضافه شده است که باید روی آن کلیک کنید. حال تماس ویدیویی با دوستتان برقرار خواهد شد. این درحالی است که می‌توانید هنگامی‌که در یک تماس ویدیویی هستید، پنجره تماس را مینیمایز کرده و سپس به راحتی در دایرکت برای دوست خود پیغام و یا عکس ارسال کنید. می‌توان درحالی‌که پنجره تماس ویدیویی مینیمایز است در استوری خود پست گذاشته و یا حتی فید خود را مرور کنید.

گفتنی است اپل نیز ویژگی تماس ویدیویی گروهی را در اپلیکیشن فیس تایم (FaceTime) در iOS 12.1 عرضه کرده است. تماس ویدیویی گروهی در فیس تایم از گروه‌های 32 نفره پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رفت که این ویژگی با انتشار نسخه iOS 12 ارائه شود اما اپل در حال گذراندن فرآیند تست بتای این اپلیکیشن بود و این ویژگی را در iOS 12.1 ارائه کرد.

آیا تا به حال تلاش کرده‌اید که از طریق اینستاگرام، یک تماس ویدیویی گروهی برقرار کنید و یا از ویژگی تماس ویدیویی گروهی در فیس تایم استفاده کرده‌اید؟ به‌نظر شما کدامیک بهتر عمل می‌کند؟

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha