زنفون 6 دارای سه دوربین و حفره هایی بر روی صفحه نمایش است
مجید سلیمی
نویسنده:مجید سلیمی
ارسال شده در:06 آبان 1397، 23:00

زنفون 6 دارای سه دوربین و حفره هایی بر روی صفحه نمایش است

تصاویری که از نمونه‌هایی از ایسوس زنفون 6 فاش شده‌اند، حاکی از وجود سه دوربین و سوراخ‌هایی بر روی صفحه نمایش هستند.

در حال حاضر، شرکت ایسوس یکی از شش تولید کننده برتر کامپیوترهای شخصی است ولی وقتی این شرکت، پای به عرصه تولید تلفن‌های هوشمند گذاشت، نتوانست محبوبیت چندانی کسب کند. با این وجود، این برند تاکنون موفق شده است دستگاه‌های الکترونیکی زیادی را تولید کند. این شرکت، در سال 2019 سه نمونه جدید منتشر می‌کند که نشان می‌دهد سری جدید زنفون 6 به چه شکل خواهند بود.

یک بررسی ساده (مثل بررسی زنفون 5Z) نشان می‌دهد سامسونگ تنها شرکتی نیست که بر روی ایده وجود سوراخ‌هایی بر روی صفحه نمایش کار می‌کند؛ ایسوس یک سوراخ کوچک را در گوشه بالای سمت چپ گوشی قرار داده است. این گوشی با حاشیه بالایی باریک و حاشیه پایینی عریض همراه است. همچنین این گوشی دارای یک دوربین عمودی در پشت و یک جک هدفون 3.5 میلیمتری است.

با نگاه به مدل دوم، منصفانه است که بگوییم با یک نگاه کلی و اجمالی، نمی‌توان در مورد آن قضاوت کرد. با این حال، بریدگی که در گوشه بالای سمت راست قاب قرار گرفته و شبیه قطره آب است، بسیار زیبا جلوه می‌کند و دوربین سلفی هم به حاشیه کناری ضخیم قاب و حاشیه پایینی نسبتاً ضخیم متصل است و اسکنر اثر انگشت هم در کنار دو دوربین، در پشت گوشی دیده می‌شود.

متأسفانه، تکمیل نمونه‌های قبلی و ارایه آن‌ها که بنظر می‌رسد به انتشار رسمی هم نزدیک باشند، چندان هیجان انگیز نیست. زیرا این نسخه حاوی یک بریدگی در وسط و یک حاشیه پایینی است و اگر نگاهی به طراحی‌های قبلی بیندازیم، شباهت زیادی به هم دارند و تنها تفاوت آن‌ها با زنفون 5Z، وجود یک سنسور دوربین سوم است.

با اینکه این سه نمونه، خیلی شبیه به نمونه‌های اولیه هستند، تضمینی برای عرضه و انتشار سریع آن‌ها وجود ندارد. بااین حال جالب است که شرکت‌های دیگر هم بر روی ایده وجود سوراخ در صفحه نمایش کار می‌کنند. با توجه به قیمت کم دستگا‌های زنفون، بنظر می‌رسد نمونه نهایی آن‌ها بجای شباهت به نمونه اولیه، خودشان همان نمونه‌ اولیه باشند.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha