استودیوی لوکاس فیلم: پروژه ساخت فیلم Boba Fett متوقف شده است
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:08 آبان 1397، 09:30
شب یلدا شب یلدا

استودیوی لوکاس فیلم: پروژه ساخت فیلم Boba Fett متوقف شده است

طبق گزارش‌های رسمی، استودیو لوکاس فیلم (Lucasfilm) تأیید کرده است که پروژه ساخت فیلم Boba Fett کنسل شده است. Boba Fett قرار بود به دست جیمز منگولد (James Mangold) کارگردانی شود.

فیلم بوبا فت لوکاس فیلم/Boba Fett

به نظر می‌رسد که دیگر قرار نیست فیلم مستقل بوبا فت (Boba Fett) ساخته شود. زمانی که مشخص شد کمپانی دیزنی، استودیو لوکاس فیلم را خریداری کرده است در کنار این خبر نیز اشاره شد که نسخه‌های جدید جنگ ستارگان (Star Wars) نیز در دست‌ساخت است و همان موقع بود که اعلام شد فیلمی بر اساس بوبا فت نیز ساخته خواهد شد. از زمان خرید استودیو لوکاس فیلم توسط دیزنی نزدیک به 6 سال می‌گذرد (دیزنی این استودیو را در سال 2012 و باقیمت 4.5 میلیارد دلار خریداری کرد) و هیچ‌گونه اطلاعاتی از فیلم Boba Fett به بیرون درز پیدا نکرده بود.

ماه می‌گذشته بود که گزارش شد، کارگردان عنوان تحسین‌شده لوگان (Logan) یعنی جیمز منگولد، وظیفه کارگردانی و نویسندگی فیلم Boba Fett را بر عهده خواهد گرفت. به‌هرحال، به نظر می‌رسد که به خاطر فروش پایین فیلم مستقل Solo: A Star Wars Story، استودیو لوکاس فیلم اصلاً علاقه‌ای ندارد که شکست دیگری را بپذیرد، چون ساخت فیلم Boba Fett کنسل شده است و به‌نوعی می‌توان گفت که این پروژه به خاطره‌ها پیوست. فیلم Solo: A Star Wars Story، با بودجه 300 میلیون دلار ساخته‌شده بود ولی تنها توانست 392 میلیون دلارفروش داشته باشد.

توییتر eweb

اریک ویبر، روزنامه‌نگار معروف دنیایی سینما، اخیراً در صفحه توییتر خود (تصویر بالا) اعلام کرده است که رئیس استودیو لوکاس فیلم یعنی کاتلین کندی به او گفته پروژه فیلم Boba Fett کنسل شده است و تمرکز اصلی آن‌ها بر روی سریال The Mandalorian خواهد بود. اطلاعات زیادی از سریال The Mandalorian در دست نیست ولی داستان این سریال در رابطه با «یک تفنگدار تنها» هست که فقط در خارج کهکشان و دور از دسترس جمهوری جدید کار می‌کند.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha