قابلیت عکاسی در نور کم گوشی وان پلاس 6T برای وان پلاس 6 هم ارائه می شود
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:08 آبان 1397، 12:00

قابلیت عکاسی در نور کم گوشی وان پلاس 6T برای وان پلاس 6 هم ارائه می شود

گوشی وان پلاس 6T نسبت به نسخه قبلی خود، به ویژه در بخش دوربین پیشرفت‌های زیادی دارد. ویژگی Nightscape یکی از خصوصیات برجسته این گوشی است که برای وان پلاس 6 هم ارائه خواهد شد.

همان طور که می‌دانید کمپانی وان پلاس به تازگی گوشی وان پلاس 6T را معرفی کرده است. گوشی وان پلاس 6T نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته است. یکی از زمینه‌های اصلی پیشرفت و توسعه این گوشی، دوربین و کیفیت تصویر آن است. Nightscape یکی از پیشرفت‌هایی است که وان پلاس 6T را برجسته‌تر کرده است. Nightscape یک ویژگی‌ نرم افزاری بوده و به صورت خودکار، نور عکس‌هایی را که در شرایط نور کم عکس برداری شده‌اند، افزایش می‌دهد. این قابلیت عکاسی در نور کم گوشی وان پلاس 6T، به گوشی وان پلاس 6 هم خواهد رسید و این خبر بسیار خوبی برای دارندگان این پرچمدار است.

one plus 6t/وان پلاس 6t / Nightscape

نحوه عملکرد ویژگی Nightscape در رویداد معرفی گوشی وان پلاس 6T به صورت خلاصه توضیح داده شد. Nightscape، سه کار مهم را برای یک عکس گرفته شده در حالت نور کم بر عهده دارد؛ بهینه سازی جزئیات، تثبیت چند فریمه و کاهش نویز، سه وظیفه اصلی این ویژگی تازه وارد می‌باشند. البته زمان طولانی‌تر نوردهی نیز یکی دیگر از کارکردهای این ویژگی است اما اهم کارکرد و وظیفه Nightscape در بهبود تصویر نهایی است.

در مراسم معرفی این گوشی معلوم شد که پردازش اولیه تصاویر در این گوشی نباید بیش از 2 ثانیه طول بکشد که به نظر می‌رسد با توجه به کیفیت عکسی که تحویل می‌گیرید، زمان مناسبی است. در کل، این ویژگی چیزی نیست که برچسب خاصی را بر روی دوربین این گوشی بزند و چیزی نیست که وان پلاس 6 از عهده آن برنیاید! به خاطر همین است که این ویژگی برای وان پلاس 6 هم پورت خواهد شد.

oneplus 6t / وان پلاس 6T

یکی از کنجکاوی‌های کاربران این است که کارکرد واقعی Nightscape را ببینند و آن را با پیشرفت‌ گوشی‌های هواوی و گوگل در امر عکس برداری با نور کم مقایسه کنند. به نظر ما عکس برداری در نور کم می‌تواند در سال جاری یک ویژگی‌ متمایزکننده باشد، نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha