اینباکس یکپارچه به نسخه iOS جیمیل اضافه شد

ویژگی اینباکس یکپارچه (Unified Inbox) با بروزرسانی جدیدی که برای نسخه iOS اپلیکیشن جیمیل منتشر شده، هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است.

جیمیل مدت‌ها است که به کاربر اجازه می‌دهد دیگر اکانت‌های ایمیل خود را به این اپ اضافه کرده و آن‌ها را مدیریت کند. اما اگر برای چک کردن ایمیل‌ها خیلی علاقه‌ای ندارید به طور مداوم اکانت خود را تغییر دهید و به دنبال یکی کردن آن‌ها هستید، حتما به روزرسانی جدید را دریافت کنید. آپدیت جدید جیمیل که برای iOS منتشر شده است، هم اکنون از قابلیت اینباکس یکپارچه پشتیبانی می‌کند.

برای کسانی که با این ویژگی آشنایی ندارند باید بگوییم که اینباکس یکپارچه، قابلیتی است که تمامی ایمیل‌های دریافتی کاربر از اکانت‌هایی که آن‌ها را به جیمیل خود اضافه کرده را در یک صفحه و به طور یک‌جا نشان می‌دهد. یعنی اگر برای کار، دانشگاه یا مدرسه، خانواده و کارهای خصوصی، ایمیل‌های جداگانه‌ای ایجاد کرده‌اید، دیگر نیازی نیست برای چک کردن آن‌ها تک به تک به آن‌ها سر بزنید و می‌توانید به تمامی ایمیل‌های دریافتی این اکانت‌ها در یک صفحه به طور یک‌جا دسترسی داشته باشید.

اینباکس یکپارچه جیمیل در iOS

گوگل در توصیف این ویژگی می‌گوید:

از حالا در این نسخه جیمیل برای iOS می‌توانید ایمیل‌های دریافتی از اکانت‌های مختلف خود چه ایمیل خصوصی باشد چه ایمیل مربوط به کار یا تحصیل یا حتی ایمیل‌های اکانت‌های IMAP را ببینید. قبلا برای اینکار باید به طور مداوم اکانت خود را تغییر می‌دادید اما ما برای صرفه جویی در وقت شما، درست مثل نسخه اندروید تمامی ایمیل‌های دریافتی را در یک صفحه به شکل واحد و یک‌جا در دسترس شما قرار داده‌ایم.

این ویژگی خصوصا مواقعی کاربرد دارد که به دنبال یک ایمیل به خصوص می‌گردید و دقیقا نمیدانید در کدام اینباکس قرار دارد. شاید تنها نکته منفی داشتن اینباکس یکپارچه، شلوغی بیش از حد آن است چرا که تمامی ایمیل‌های کاربر را یک‌جا نشان می‌دهد. با این حال با مدیریت صحیح ایمیل‌ها می‌توانیم از این اتفاق پیش‌گیری کنیم.

گوگل می‌گوید این آپدیت طی هفته‌های آتی در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha