صاحب خودروی تسلا از پارک خودکار برای عدم دریافت قبض پارکینگ استفاده می کند
هاتف پوررجبی
نویسنده:هاتف پوررجبی
ارسال شده در:12 آبان 1397، 22:30

صاحب خودروی تسلا از پارک خودکار برای عدم دریافت قبض پارکینگ استفاده می کند

دی شاون کندی (D Shawn Kennedy) که صاحب خودروی تسلا (Tesla) است برای اینکه قبض پارکینگ را دریافت نکند از سیستم پارک خودکار تسلا موسوم به Summon استفاده می‌کند که باعث شهرت وی در فضای مجازی شده است.

شرکت تسلا در ماه فوریه سال 2016 (دی ماه 1394) قابلیتی را با عنوان Summon (پارک خودکار) به منظور افزایش امنیت و راحتی معرفی کرد که به خودروهای تسلا اجازه می‌دهد بدون حضور راننده در اتومبیل به محل پارک وارد یا از آن خارج شود.

تسلا برنامه دارد که قابلیت مهم Summon را در خودروهای خود به روز رسانی کند که به شما اجازه خواهد داد که با خودروی تسلای خود همانند یک ماشین کنترلی بزرگ رانندگی کنید؛ اما حتی در حال حاضر، با وجود محدودیت‌هایی که این قابلیت دارد، Summon بسیار مفید و کاربردی است. نگاه کنید که این شخص اهل ویسکانسین (Wisconsin) چگونه از این قابلیت در پیشرفته‌ترین راه ممکن برای خارج کردن ماشین خود از پارکینگ استفاده می‌کند تا قبض پارکینگ را دریافت نکند؛ حداقل او قادر است که ماشین خود را از نقطه‌ای به نقطه دیگر انتقال دهد.

اساساً، نسخه کنونی Summon به شما اجازه می‌دهد که خودروی خود را تا فاصله 39 پایی (9.144 متر) رو به جلو یا رو به عقب حرکت دهید. این قابلیت به این منظور طراحی شده است که به خودرو اجازه می‌دهد که خود را در نقاط تنگ که برای ورود و خروج به مهارت نیاز دارند، پارک کند؛ همانند آنچه در ویدئوی زیر مشاهده می‌کنید.

آیا می‌دانید که این قابلیت برای چه موارد دیگری می‌تواند مفید باشد؟ حرکت دادن خودرو بین نقاط خالی موازی پارکینگ! این همان کاری است که دی شاون کندی، صاحب یک خودروی تسلا در شهر جینسویل ایالت ویسکانسین، این کار را به دلیل قانون جدید محدودیت دو ساعته نقاط پارک این شهر انجام می‌دهد.

کندی از پنحره دفتر کارش، فقط به خودروی تسلای خود هر دو ساعت فرمان می‌دهد که به یک نقطه پارک جدید حرکت کند.

 

اکنون، این قابلیت هنگامی که نقطه مورد نظر مسدود باشد، کار نخواهد کرد و از نظر فنی تسلا می‌گوید که از آن در ملک شخصی خود استفاده کنید، اما این بسیار راضی کننده است و به نظر نمی‌رسد تسلا شکایتی از این موضوع داشته باشد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha