مارول نویسنده فیلم Wonder Woman 2 را برای ساخت اثری بدون نام استخدام کرد
نویسنده:سپهر گلمکانی
ارسال شده در:14 آبان 1397، 22:00

مارول نویسنده فیلم Wonder Woman 2 را برای ساخت اثری بدون نام استخدام کرد

استودیو فیلم سازی مارول (Marvel Studios) با اقدامی غافلگیرانه، نویسنده فیلم ابرقهرمانی Wonder Woman 2 را برای نگارش فیلم‌نامه یک اثر بدون نام و مرموز استخدام کرد.

همان طور که استودیو فیلم سازی مارول (Marvel Studios) در حال آماده سازی فیلم انتقام جویان 4 (Avengers 4) برای سال آینده است، دیوید کالاهام (David Callaham)، فیلم‌نامه‌نویس فیلم مورد انتظار Wonder Woman 1984 را برای نگارش یک اثر اعلام نشده، استخدام کرده است. علاوه بر نگارش فیلم‌نامه‌ Wonder Woman 2، کالاهام وظیفه‌ی نگارش چند اثر در حال تولید ازجمله Mortal Kombat و Zombieland 2 را در برنامه کاری‌اش دارد.

این پروژه در واقع اولین همکاری دیوید کالاهام با شرکت مارول (Marvel) به حساب نمی‌آید؛ کالاهام در بازنویسی غیرقابل اعتبار (Uncredited) فیلم مرد مورچه ای (Ant-Man) در سال 2015 با این استودیو همکاری داشته است.

ابرقهرمانی شرکت Marvel

گرچه به طور دقیق مشخص نشده است که کالاهام در چه اثری با مارول همکاری می‌کند، اما با توجه به گزارش‌های منتشرشده، نباید انتظار نگارش فیلم‌نامه فیلم‌های Eternals، ادامه‌ی Black Panther یا فیلم مستقل Black Widow از وی داشته باشیم؛ زیرا این فیلم‌ها هنوز در مرحله ساخت قرار نگرفته‌اند که نیازمند به یک بازنویس حرفه‌ای داشته باشند. همچنین تائید شده است که کالاهام قطعا بر روی یک اثر سینمایی کار خواهد کرد و خبری از حضور وی در ساخت مینی سریال شبکه استریم دیزنی (Disney) برای شخصیت ابرقهرمانی Scott Walsh نیست.

البته این امکان وجود دارد که کالاهام در ساخت قسمت دوم فیلم ابرقهرمانی Doctor Strange به عنوان دستیار نویسنده با بازگشت اسکات دریکسون (Scott Derrickson) کارگردان، فعالیت داشته باشد یا حتی ممکن است در بازنویسی نهایی فیلم Guardians Of Galaxy 3 یا نگارش فیلم‌نامه یک اثر تماماً جدید را بر عهده بگیرد.

هرچه که ممکن است باشد، برنامه‌های آینده استودیو مارول پس از اکران انتقام جویان 4 (Avengers 4) در ماه مه، روشن‌تر و واضح می‌شود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha