وان پلاس رکورد بیشترین جعبه گشایی همزمان را شکست
نویسنده:شیما کیاپاشا
ارسال شده در:13 آبان 1397، 16:30

وان پلاس رکورد بیشترین جعبه گشایی همزمان را شکست

شرکت وان پلاس رویدادی در کشور هند برگزار کرد و در آن تعداد زیادی از طرفداران و خریداران، همزمان محصول جدید شرکت یعنی گوشی وان‌ پلاس 6T را جعبه گشایی کردند. این اتفاق به عنوان یک رکورد جهانی در گینس ثبت شد.

بازکردن جعبه یک محصول جدید از یک برند می‌تواند جذاب و هیجان‌ انگیز باشد. مخصوصا اگر شما آن را با پولی که به‌ سختی به‌ دست آورده‌اید خریده باشید. حس آن مانند بازکردن یک هدیه در روز عید است. حالا به‌نظر می‌رسد که شرکت وان پلاس ممکن است همه را در بازی بازگشایی‌ جعبه مغلوب کند. همانطور که آن‌ها در حال حاضر رکورد بیش‌ترین جعبه‌گشایی همزمان در جهان را دارند.

این شرکت اخیرا یک رویداد در هند با شرکت کنندگان زیادی برگزار کرد که بعضی از آن‌ها اولین صاحبان آخرین محصول شرکت یعنی وان‌ پلاس6T بودند. این افراد تصمیم گرفتند یک جعبه‌ گشایی همزمان را انجام دهند که به آن‌ها این موقعیت را می‌داد که یک رکورد را به دست آورند. در این رویداد 559 نفر همزمان یک محصول را جعبه‌ گشایی کردند. این اتفاق توسط رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است.

ما مطمئن نیستیم که آیا شرکت‌های دیگری برای انجام چنین رویدادی برای گرفتن رکورد شرکت وان‌ پلاس برنامه‌ای دارند یا نه و آیا از لحاظ ارزشی در چنین رویدادی ارزش زیادی وجود دارد یا خیر. با این حال این اتفاق خوبی برای بازاریابی یک برند و گوشی است و همچنین جامعه را با هم متحد می‌کند.

برخلاف شرکت‌های دیگر که معمولا رویداد‌های خود را برای رسانه‌ها نگه می‌دارند، شرکت وان‌ پلاس در واقع سعی کرده است که با فروش بلیط در شروع به‌کار کردن محصولاتش جامعه را دخیل کند. بنابر‌این طرفداران می‌توانند در مراسم خود شرکت کنند. این فقط یک نمونه از شرکت‌هایی است که طرفداران و مشتریان خود را در چنین رویدادی در کنار هم جمع می‌کنند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha