بازی بعدی استودیو پلی دد در سبک سوم شخص خواهد بود
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:16 آبان 1397، 13:00

بازی بعدی استودیو پلی دد در سبک سوم شخص خواهد بود

استودیو مشهور و محبوب دانمارکی پلی دد (Playdead) که بازی‌های Limbo و Inside را در کارنامه دارد، در حال کار بر رو عنوان سوم شخصی است که طبق اعلام این استودیو، بزرگ‌ترین بازی ساخته‌شده به دست آن‌ها خواهد بود.

به‌راحتی می‌توان گفت که استودیو معروف پلی دد، کیفیت را به کمیت ترجیح می‌دهد. بااینکه این استودیو از سال 2006 کار خود را شروع کرده بود، ولی تنها دو بازی Limbo و Inside را در کارنامه خود دارد؛ بازی‌هایی که به‌شدت موردتوجه منتقدان و طرفداران این استودیو قرارگرفته بودند. یکی از دلایل معروف بودن دو بازی Limbo و Inside، به ساخت محیطی رعب‌آور و تاریک در یک بازی دوبعدی بازمی‌گردد؛ جایی که ما کنترل پسرکی بدون نام را دست داریم که این پسرک در دنیایی سیاه و خشن گرفتارشده است. داستان این دو بازی تا حدودی شبیه به یکدیگر است و روند دو بازی این‌گونه خواهد بود که تا جایی که ممکن است باید در دنیای خشن بازی «زنده بمانید» تا بتوانید به هدف اصلی خود برسید. همچنین بازی Limbo و Inside نیز ازلحاظ بصری شبیه به یکدیگر هستند؛ فقط به بازی Inside رنگ و لعاب بیشتری داده‌شده است.

بازی استودیو پلی دد

اخیراً بنیان‌گذار استودیو پلی دد، آرنت جنسن، جزییاتی هرچند کوچک از بازی بعدی استودیو را در حین مصاحبه با نشریه دانمارکی DR، منتشر کرد. طبق اطلاعاتی که توسط وب‌سایت Engadget منتشرشده بود، بازی بعدی بدون نام استودیو پلی دد در سبک سوم شخص و دارای تم علمی/تخیلی و همچنین فضای بزرگ برای گشت گذار خواهد بود. آرنت جنسن در رابطه با بازی بعدی خود می‌گوید:

من از محدودیت‌های بازی‌های دوبعدی خسته شدم و این بازی جدید بزرگ‌تر از عناوین قبلی استودیو خواهد بود. بازی جدید دارای دوربین سوم شخص خواهد بود و برخلاف دو بازی قبلی، محیط بزرگی را در اختیار بازیکنان قرار داده‌ایم. بازی با اینکه عنوان جدیدی در سبک سوم شخص است، ولی این مورد باعث نشده که از دنیایی رازآلود و دارای جو سنگین همانند دو بازی قبلی ‌دست برداریم.

لازم به ذکر است که قبلاً، طرحی هنری (تصویر بالا) از بازی جدید استودیو منتشرشده بود. متأسفانه، هیچ اشاره به زمان انتشار بازی و حتی پلتفرم‌های آن نشده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha