گوگل احتمالا دو گوشی میان رده را در آینده ای نزدیک عرضه می‌ کند
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:17 آبان 1397، 17:00

گوگل احتمالا دو گوشی میان رده را در آینده ای نزدیک عرضه می‌ کند

سایت Androidpolice خبرهای خوبی دارد. اندروید پلیس اطلاعات جالبی را در نرم افزار ARCore V1.5 پیدا کرده است. کد چند گوشی میان رده احتمالی جدید گوگل توسط این سایت از این نرم افزار استخراج شده است.

امروز، خبرهای خوبی را از بخش اخبار سایت Androidpolice دریافت کردیم. این سایت اطلاعات جالبی را از نرم افزار ARCore V1.5 استخراج کرده است. در داخل کدهای منتشر شده در سایت اندروید پلیس، نام چند گوشی (البته بهتر است بگوییم کد چند گوشی) قابل مشاهده است. Bonito و Sargo زوجی هستند که احتمالا گوگل در فکر وارد کردن آن‌ها به بازار است. ما تا کنون نام این دو گوشی را نشنیده‌ایم.

Bonito و Sargo در واقع نام دو نوع ماهی هستند که گوگل قصد دارد گوش ما را به شنیدن نام آن‌ها عادت دهد. چرا که گوگل نام گوشی‌های جدید خود را قرار است از نام گونه‌های ماهی انتخاب کند. بنابراین، دو ماهی بالا (Bonito و Sargo) احتمالا نام دو گوشی جدید شرکت گوگل هستند که این شرکت قصد دارد در آینده ای نزدیک آن‌ها را وارد بازار کند.

البته این دو کد می‌تواند متعلق به گوشی‌های هر شرکت دیگری نیز باشد اما ما امیدواریم نحوه نامگذاری آن‌ها (به نام گونه‌های ماهی) سر نخی از این باشد که گوگل قصد دارد دو عدد گوشی میان رده دیگر وارد بازار کند. عکس کدها و نام‌های استخراج شده توسط سایت اندروید پلیس را در ادامه می‌بینید:

گوشی میان رده جدید گوگل/GOOGLE

همچنین می‌توانیم به این اخبار این را نیز اضافه کنیم که قبلا اعلام شده بود که گوگل احتمالا قصد دارد در گوشی‌های آینده خود از پردازنده اسنپدراگون 710 استفاده کند. یعنی ممکن است گوشی‌هایی که در تصویر بالا به نام‌های Bonito و Sargo مشخص شده‌اند، هم گوشی‌های جدید این شرکت باشند و هم همان گوشی‌هایی باشند که مجهز به پردازنده اسنپدراگون 710 هستند. احتمالا این دو گوشی، در زمره گوشی‌های ارزان قیمت و میان رده باشند که قطعا طرفداران زیادی را در بازار دارد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha