کمپانی بتسدا هیچوقت پشتیبانی از بازی Fallout 76 را متوقف نخواهد کرد

کمپانی بتسدا (Bethesda) در مصاحبه‌ای اعلام کرد که پشتیبانی از بازی Fallout 76 هیچوقت متوقف نخواهد شد و هدف این کمپانی این است که تا زمانی که مردم آن را بازی کنند، از آن پشتیبانی کند.

بازی Fallout 76 مانند قدمی در ناشناخته‌ها برای سری Fallout است؛ بازی‌ای که محوریتی آنلاین و چند نفره دارد و سازندگانش از چند المان اساسی بازی‌های بتسدا (Bethesda) مانند NPCها (کاراکترهایی که توسط کامپیوتر هدایت می‌شوند نه بازیکن) و سبک روایت سنتی دست کشیده‌اند، تا بتوانند دنیای مشترک آنلاین این بازی را بهبود بخشد. با این حساب چه اتفاقی می‌افتد اگر سرورهایی که این جهان مشترک را زنده نگه می‌دارند، از کار بیافتند؟ خوشبختانه، این موضوع چیزی نیست که طرفداران لازم باشد نگرانش باشند، کمپانی بتسدا اعلام کرده که قصد دارد همانند پشتیبانی کمپانی بلیزارد (Blizzard) از بازی World of Warcraft، از بازی Fallout 76 پشتیبانی کند و تا سالهای طولانی جهان مشترک این بازی را زنده نگه دارد.

Fallout 76

آقای پیت هاینز (Pete Hines)، معاون ارشد بازاریابی جهانی و روابط عمومی، توضیح داد که نه کمپانی سازنده بازی Fallout 76 و نه کمپانی ناشر آن، درمورد اینکه این بازی قرار است تا چه زمانی فعال باشد، فکر نمی‌کنند و هیچ محدودیت زمانی‌ای را برای حیات این بازی در نظر ندارند. در واقع قصد اصلی کمپانی بتسدا این است که تا زمانی که بازیکنان در این بازی فعال باشند، از آن پشتیبانی کند. هاینز در مصاحبه به سایت گیم‌اسپات گفت:

بازی Fallout 76 تا چه زمانی فعال خواهد بود؟ تا ابد. نمی‌دانم بجز این عبارت چه پاسخ دیگری به این سوال بدهم. اینطور نیست که یک نفر یک بازی بسازد و با خودش بگوید که «اگر خوش‌شانس باشیم این بازی تا 10 سال روی بورس خواهد بود و برای ما سودآوری می‌کند.» هیچکس آنطور فکر نمی‌کند. چند سال است که بازی World of Warcraft فعال است؟ آیا بلیزارد قصد دارد یک روز این بازی را خاموش کند؟ واقعا شک دارم.

ما تا هر زمانی که مردم Fallout 76 را بازی کنند آن را بروزرسانی خواهیم کرد و از آن پشتیبانی می‌کنیم. نمی‌دانم شاید روزی برسد که این بازی دیگر مهم نباشد. اما این یک فرانچایز عظیم است و تعداد زیادی طرفدار دو آتیشه دارد و در استودیوی سازنده همه باور دارند که این بازی را قرار است تا ابد پشتیبانی کنند.

ما از محتویاتی که قرار است با عرضه اولیه بازی در اختیار ما قرار گیرد تا حدود زیادی خبر داریم، اما گویا کمپانی بتسدا همچنین قصد دارد بازی Fallout 76 را با محتویات پس از عرضه بمباران کند. خیلی هیجان دارم تا ببینم این بازی چگونه می‌تواند بازیکنان را برای مدت زمانی نامحدود سرگرم کند.

برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازامگ همراه بمانید؛ نظر شما در مورد Fallout 76 چیست؟ لطفا در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha