سامسونگ سرانجام از ناچ در نمایشگرهای اینفینیتی استفاده خواهد کرد
المیرا رحیمی
نویسنده:المیرا رحیمی
ارسال شده در:18 آبان 1397، 09:30

سامسونگ سرانجام از ناچ در نمایشگرهای اینفینیتی استفاده خواهد کرد

سامسونگ سرانجام از صفحه‌نمایش‌های اینفینیتی جدید خود پرده برداشت. صفحه‌ نمایش‌های جدید سامسونگ نشان می‌دهد که خط مشی این شرکت در مورد ناچ (بریدگی بالای نمایشگر) تغییر کرده است.

در میان تمام گوشی‌های موجود در بازار، برای تمام افرادی که ناچ (بریدگی بالای صفحه نمایش) را دوست ندارند، سامسونگ نوید امید بود. زیرا در زمان حاضر که اکثر سازندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی از این ترند در طراحی‌های خود استفاده می‌کنند، گوشی‌های این شرکت همچنان بدون بریدگی تولید می‌شوند. البته به نظرمی‌رسد این موضع سامسونگ در حال تغییر است. آن‌طور که در عکس‌های صفحه نمایش جدید اینفنیتی (Infinity) نشان داده شد، رد بریدگی در بیشتر آن‌ها دیده می‌شود.

در مراسم امروز سامسونگ، این شرکت خبرهای بسیاری داشت. تلفن‌های انعطاف‌پذیر سرانجام به عموم معرفی شدند. به روزرسانی اندورید پای (Pie) با «One UI» رسمی شد. در کنار صفحه نمایش‌های انعطاف پذیر، سامسونگ چند صفحه نمایش آینده این شرکت را نیز به معرض نمایش گذاشت. در این عکس‌ها به وضوع مشهود است که سامسونگ نیز می‌خواهد به سایر سازندگان گوشی پیوسته و در محصولات جدید خود از ناچ استفاده کند.

infinity/ ناچ بریدگی بالای صفحه نمایش اینفینیتی سامسونگ

نام این صفحه نمایش‌ها بر اساس شکل ناچ هر کدام از آن‌ها نام‌گذاری شده است: اینفنتی U، اینفنتی V و اینفنتی O. در کنار این صفحات، صفحه نمایشی نیز وجود دارد که مانند محصولات سابق این شرکت، بدون ناچ بوده و نام آن اینفنتی جدید است. صفحه نمایش انعطاف‌پذیر این شرکت نیز اینفنتی فلکس (Infinity Flex) نام گرفته است. گرچه هیچ کدام از گوشی‌های موجود در بازار بریدگی‌های وی شکل یا یو شکل ندارند، اما می‌توان آن‌ها را ناچ در نظر گرفت زیرا تمام ویژگی‌های آن را دارند. نوع سوم معرفی شده، بیشتر از اینکه ناچ باشد، یک برش گرد در صفحه نمایش است. این نوع جدید را سابقا در یکی ازپتنت‌های ال جی دیده بودیم.

هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه زمانی قرار است محصولات جدید خود را با این صفحات نمایش عرضه کند. اما کاملا مشهود است که حتی شرکت بزرگی مانند سامسونگ نیز نمی‌تواند و یا نمی‌خواهد از ترندهای رایج جدا بماند. باید گفت که برای تولید تلفنی با حاشیه نازک، ناچ تنها راه است. اگر شما هم به این ترند علاقه دارید، برای داشتن گوشی مورد نظرتان باید همچنان منتظر بمانید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha