صفحه نمایش پیکسل 3 گوگل هم دچار مشکل است
محمد علی محمدی
نویسنده:محمد علی محمدی
ارسال شده در:24 آبان 1397، 08:00

صفحه نمایش پیکسل 3 گوگل هم دچار مشکل است

به تازگی برخی از کاربران گوشی‌های جدید گوگل گزارش داده‌اند که بعضی از قسمت‌های صفحه نمایش پیکسل 3 آن‌ها خود به خود به آخرین درجه روشنایی می‌رسد درحالی که دیگر قسمت‌ها تاریک می‌مانند.

گوشی‌های پیکسل گوگل از ابتدا با مشکلات بسیاری وارد بازار شدند. پیکسل 1 با باگ‌ها و مشکلات سخت افزاری مواجه بود و در ادامه پیکسل 2 نیز همین مشکلات را به ارث برد. اکنون به نظر می‌رسد نسل سوم پیکسل‌های گوگل هم با انواع مشکلات سخت افزاری و نرم‌افزاری مواجه هستند.

به تازگی چندین نفر از کاربران این گوشی در ردیت از روشن و خاموش شدن پیاپی صفحه نمایش پیکسل 3 شکایت کرده‌اند. آن‌ها می‌گویند برخی از قسمت‌های صفحه نمایش به طور ناگهانی و خودکار و با نور بسیار زیادی روشن و خاموش می‌شود در حالی که دیگر قسمت‌ها همچنان تاریک باقی می‌مانند. گفته می‌شود این مسئله یک مشکل نرم‌افزاری باشد چراکه کاربران می‌گویند بعد از بروزرسانی ماه نوامبر با این مشکل مواجه شدند.

Google pixel 3 screen flickering / مشکل صفحه نمایش پیکسل 3

از ویدیویی که کاربران از این مشکل در ردیت پست کرده‌اند می‌توان حدس زد این مشکل از سنسورهای جلویی گوشی باشد در حالی که برخی دیگر معتقدند ویژگی Ambient Display این مشکل را ایجاد کرده است و با خاموش کردن آن، این مشکل برطرف می‌شود. لازم به ذکر است سال گذشته پیکسل 2 نیز با مشکل مشابهی مواجه شد که گوگل با عرضه یک بروزرسانی آن را برطرف کرد.

گوگل هنوز به طور رسمی به این خبر واکنش نشان نداده است. اما یکی از کاربران می‌گوید این شرکت به او گفته این یک مشکل سخت‌افزاری بوده و گوشی وی را تعویض کرده است. با این حال این تنها مشکلی نیست که پیکسل 3 با آن مواجه شده است. تا به امروز که حدود 2 ماه از عرضه این گوشی در بازار می‌گذرد، کاربران مشکلات دیگری از قبیل داغ کردن دستگاه هنگام شارژ، مشکلات مربوط به مدیریت حافظه و حذف شدن خود به خود پیام‌های متنی را هم گزارش کرده‌اند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha