احتمالاً بازی Mortal Kombat XI در دست‌ ساخت است
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:27 آبان 1397، 23:00

احتمالاً بازی Mortal Kombat XI در دست‌ ساخت است

بنا بر اطلاعات به‌دست‌آمده، به نظر می‌رسد که بازی Mortal Kombat XI درحال‌ توسعه هست؛ ساخت بازی توسط صداپیشه شخصیت‌های کونگ لائو و رپتایل، تأیید شد.

ظاهراً اد بون (Ed Boon)، خالق سری بازی‌های مبارزه‌ای و فوق معروف مورتال کمبت در حال ساخت یازدهمین نسخه این سری است. به‌هرحال، نسخه جدید بازی Mortal Kombat، فعلاً به‌طور رسمی تأیید نشده است؛ لالو گارزا (Lalo Garza)، صداپیشه اسپانیایی شخصیت‌های کونگ لائو و رپتایل، اعلام کرده است که بازی Mortal Kombat XI مراحل توسعه خود را طی می‌کند.

بازی مورتال کامبت / Mortal Kombat

لالو گارزا، کسی که صدای خود را به شخصیت‌های کونگ لائو و رپتایل، قرض داده است، به‌طور تصادفی در صفحه شخصی توییتر خود گفته است که بازی Mortal Kombat XI در دست‌ ساخت ولی قرار نیست این صداپیشه در مراحل ساخت بازی حضور داشته باشد و طبق گفته‌های لالو گارزا، شخصیت‌های کونگ لائو و رپتایل در نسخه جدیدی این سری حذف‌شده‌اند؛ این تصمیم، توسط Pink Noise Studios در شهر مادرید از کشور اسپانیا گرفته‌ شده است. با توجه به اینکه لالو گارزا، به نسخه اسپانیایی بازی اشاره می‌کند، ممکن است که به‌زودی Mortal Kombat XI و در آینده‌ای نه‌چندان دور، به‌طور رسمی معرفی شود؛ یکی از دلایل تأیید احتمالی بازی، برمی‌گردد به هشتگ استفاده‌ شده توسط لالو گارزا که دقیقاً به نام #MortalKombatXI اشاره‌ شده است؛ اگر طرفدار نسخه‌های قبلی سری باشید، می‌دانید که بعد از عرضه نسخه نهم این سری، بازی با عدد یونانی X به معنی دهمین عرضه‌شده بود.

صرف‌نظر از برخی از گزارش‌های ارائه‌شده، به نظر می‌رسد که پروژه در حال ساخت در استودیو ندررلم (سازنده سری)، همین بازی مورتال کمبت 11 هست. از زمانی که بازی MK9 در سال 2010 معرفی شد، ظاهراً استودیو سازنده، طبق الگوی از پیش تعیین‌شده پیش می‌رود، زیرا بازی MK9 در سال عرضه‌شده و بعد از بازی Injustice: Gods Among در سال 2012 معرفی و بعد در سال 2013، منتشر شد؛ بعد از اینکه بازی Injustice: Gods Among، وارد فروشگاه‌های بازی شد، نوبت به قسمت دهم بازی مورتال کمبت رسید که به‌طور رسمی در سال 2014 معرفی شد و یک سال بعد نیز انتشار یافت و این چرخه، باعرضه بازی Injustice 2 در سال 2017 پایان یافت؛ پس به‌نوعی می‌توان گفت که این خبر حقیقت دارد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha