اپل و مایکروسافت برای حل مشکل آیکلود در بروزرسانی جدید ویندوز 10 همکاری می کنند
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:28 آبان 1397، 16:00

اپل و مایکروسافت برای حل مشکل آیکلود در بروزرسانی جدید ویندوز 10 همکاری می کنند

چندی است که کاربران سرویس ذخیره‌سازی ابری آیکلود با اجرای آن بر روی کامپیوترهای ویندوز 10 که آپدیت اکتبر را دریافت کرده‌اند با مشکل مواجه هستند. در این راستا اپل و مایکروسافت قرار است برای حل این مشکل با هم همکاری کنند.

icloud/ آیکلود اپل / Apple

سرویس آیکلود شرکت اپل در ویندوز 10 به کاربران ویندوزی امکان می‌دهد تا بتوانند به تصاویر، فایل‌ها، ایمیل‌ها و غیره که در بستر اینترنت ذخیره کرده‌اند دسترسی داشته باشند. اکنون در جدیدترین اخبار فناوری شنیده‌ایم که آپدیت اکتبر ویندوز 10 باعث ایجاد ناسازگاری‌هایی بین ویندوز و این سرویس اینترنتی شده است. درواقع انتشار آخرین آپدیت ویندوز 10 خبر خیلی خوبی برای همه کاربران نبود و یک سری ناسازگاری‌هایی را برای برخی از کاربران در پی داشت.

درواقع بعد از نصب بروزرسانی یاد شده، کاربران نسخه ویندوز آیکلود گزارشات مختلفی از عدم سازگاری ویندوز با این نرم افزار اعلام کردند. به طوری که باگ ویندوز اجازه آپدیت آیکلود یا همگام سازی را به این سرویس اینترنتی نمی‌دهد که البته این مشکل بسیار جدی است و مایکروسافت باید برای حل آن اقدام کند. از طرف دیگر اپل نیز در این راستا قرار است که به کمک ردموندی‌ها بیاید.

هنوز مشخص نیست که چه راه حلی باید برای این موضوع انتظار داشته باشیم اما در عین حال باز هم مشخص نیست که آیا این دو شرکت یاد شده شانسی در این زمینه برای حل موضوع داشته باشند یا نه. با این حال کاربرانی که اقدام به نصب آپدیت جدید ویندوز 10 نموده‌اند هنوز در اجرای آیکلود با مشکل مواجه هستند. اما این همه داستان نیست، چراکه کاربرانی که در نسخه آپدیت شده ویندوز 10 نیز اقدام به نصب آیکلود کوپرتینیویی‌ها کردند باز هم با مشکل عدم سازگاری روبه‌رو بودند که این موضوع توجه اپل در جهت نصب بدون مشکل آیکلود بر روی همه بسترها را نیاز خواهد داشت.

در این راستا بیانیه کامل مایکروسافت به شرح زیر است:

شرکت اپل توانسته یکی از مشکلات را در آخرین بروزرسانی ویندوز شناسایی کند. براساس این مشکل، کاربران نسخه ویندوز نرم افزار آیکلود در بروزرسانی و همگام‌سازی آلبوم‌ها و فایل‌های خود با مشکل مواجه شده‌اند. اکنون کاربرانی که قصد نصب نسخه ویندوز آیکلود را در آخرین نسخه آپدیت شده ویندوز داشتند دچار مشکل شده‎‌اند. در این راستا مایکروسافت از نصب آپدیت ویندوز بر روی کامپیوترهایی که نرم افزار آیکلود را دارند تا قبل از برطرف‌سازی مشکلات جلوگیری می‌کند. مایکروسافت و اپل در همکاری مشترکی در صدد حل این مشکل هستند.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha