سازندگان Resident Evil 2 می‌ خواهند عناوین قدیمی مجموعه را دوباره بسازند
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:01 آذر 1397، 22:00

سازندگان Resident Evil 2 می‌ خواهند عناوین قدیمی مجموعه را دوباره بسازند

به نظر می‌رسد که تهیه‌کنندگان عنوان ترسناک و مورد انتظار رزیدنت اویل 2 (Resident Evil 2)، درصدد هستند که نسخه‌های قدیمی سری را دوباره بسازند.

تولیدکنندگان ریمیک رزیدنت اویل 2، دوست دارند که دوربین نسخه دیگری از سری بازی‌های رزیدنت اویل را تغییر دهند. موفقیت زیاد رزیدنت اویل اصلی باعث شد که کپکام بازهم، نسخه دیگری از عناوین قدیمی رزیدنت اویل را برای نسل جدید بسازد. آن‌ها به‌سرعت پروژه را به جلو بردند و در حال حاضر، تا عرضه آن زمان زیادی باقی نمانده است. جالب این است که بدانید، زمانی که سازندگان شروع کار بر روی پروژه رزیدنت اویل 2 را آغاز کردند، توانستند تا 60 درصد ساخت آن را تمام کنند اما کمپانی کپکام، اصلاً علاقه‌ای به آن چیزی که سازندگان بازی ساخته بودند نشان نداد و به‌طور کلی دور ریخته شد.

رزیدنت اویل 2 / Resident Evil 2

مطمئناً نسخه نهایی بازی Resident Evil 2 تبدیل به عنوانی موفق در این سری بازی‌ها خواهد شد؛ کمتر نامی در صنعت بازی‌سازی و فیلم (مخصوصاً در سبک ترسناک) وجود دارد که چندین عنوان اصلی و فرعی و فیلم‌های متعدد بر اساس آن ساخته شود، ولی همچنان موفق و قدرتمند در بازار جهانی حضور داشته باشد. عنوان Resident Evil 2 جزء محبوب‌ترین نسخه در سری رزیدنت اویل است و می‌توان گفت که سالهاست، طرفداران در حال مبارزه با کپکام هستند که این عنوان را با فنّاوری جدید و مدرن روز، بار دیگر بسازند؛ مانند ریمیک تحسین‌شده قسمت اول رزیدنت اویل که در سال 2002، عرضه‌شده بود. بالاخره بازسازی رزیدنت اویل 2 در سال 2015، تأیید شد؛ سازندگان در اکثراً مصاحبه‌های خود گفتند که این بازی تاکید زیادی بر روی عنصر ترس (نماد سری) خواهد داشت.

رزیدنت اویل 2 / Resident Evil 2

خوشبختانه، نقدهای اولیه بازی رزیدنت اویل 2، تاکنون مثبت بوده است؛ بااینکه به‌طور کلی بازی به روز شده است (شاید طرفداران اصلی در نگاه بازی را نشناسند)، اما همچنان روح بازی اصلی در آن دمیده است و چیزی از ارزش آن کم نشده هست. یکی از تغییرات ایجادشده و بحث‌برانگیز در بازی رزیدنت اویل 2، تغییر دوربین بازی بوده است که برخلاف نسخه اصلی، این بار دوربین روی شانه (مانند رزیدنت اویل 4) برای آن تعبیه‌ شده است.

اخیراً نشریه رسمی پلی استیشن، مصاحبه‌ای را با تهیه‌کنندگان بازسازی Resident Evil 2 انجام داده‌اند (به نقل از Wccftech) که در حین مصاحبه اشاره کردند که دوست دارند دوربین نسخه دیگری از سری بازی‌های رزیدنت اویل را تغییر دهند.

-نشریه رسمی پلی استیشن: کدام نسخه دیگری در این سری وجود دارد که دوست دارید بعد از ساخت بازی رزیدنت اویل 2 بر روی آن کارکنید؟

-یوشیاکی هیرابایاشی: در حال حاضر، هیچ برنامه‌ای بعد از ساخت بازی رزیدنت اویل 2 ندارم.

-تسویوشی کاندا: من فکر می‌کنم که جالب باشد که دوربین نسخه‌های قدیمی مجموعه را تغییر دهیم؛ اما در حال حاضر، اولویت اصلی من، رزیدنت اویل 2 است.

شایعات زیادی پیرامون بازسازی یکی دیگری از عناوین ترسناک و محبوب سری، یعنی Resident Evil 3: Nemesis در سرتاسر فضای مجازی منتشرشده است که طرفداران سری، نیز دوست دارند این عنوان نیز با تکنولوژی چدید، دوباره ساخته شود. عنوان رزیدنت اویل 2، در تاریخ 25 ماه ژانویه 2019 (جمعه، 5 بهمن‌ماه) برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، رایانه شخصی و ایکس باکس وان عرضه شود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha