ولورین بار دیگر بازخواهد گشت؛ خبری از کراس آور ولورین و ددپول نیست
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:03 آذر 1397، 11:00

ولورین بار دیگر بازخواهد گشت؛ خبری از کراس آور ولورین و ددپول نیست

هیو جکمن ، ستاره سینما و ایفاگر نقش ولورین، اعلام کرده است که بار دیگر این شخصیت برمی‌گردد؛ اما شخص دیگری به غیر از او باید به‌جای ولورین بازی کند. وی همچنین معتقد است که دنیا دوست ندارد کراس اوور ولورین و ددپول را ببیند.

ولورین/Wolverine / ددپول/ deadpool

ستاره سری فیلم‌های معروف ایکس-من (X-Men)، هیو جکمن در مصاحبه اخیر خود گفته است که دنیا، دوست ندارد کراس اوور ولورین و ددپول (Wolverine/Deadpool) را ببیند. اما رایان رینولدز، ستاره سری فیلم‌های ددپول، به صحبت‌های خود در رابطه با کراس اوور ولورین‌ و ددپول و با همراهی هیو جکمن، ادامه خواهد داد.

در سال 2017 بود که هیو جکمن، بعد از بازی در 9 فیلم از سری فیلم‌های ایکس من، بازنشستگی خود را بعد از فیلم بسیار زیبا و موفق لوگان اعلام کرد. هیو جکمن در مصاحبه جدید خود با مجله People گفته است که اعتقاد دارد روزی این شخصیت (لوگان) بازمی‌گردد. هیو جکمن گفت:

مطمئناً روزی ولورین بازخواهد گشت و قطعاً یک نفر عهده‌دار بازی در نقش این شخصیت خواهد شد.

با خرید کمپانی فاکس قرن بیستم توسط کمپانی دیزنی (دیزنی، فاکس قرن بیستم را با مبلغ 72 میلیارد دلار خریداری کرده بود.)، مطمئناً سری فیلم‌های ایکس-من، بازسازی خواهد شد و این وسط کسی باید پیدا شود که در نقش شخصیت ولورین بازی کند؛ اما آن شخص هیو جکمن نیست زیرا در همین مصاحبه بازهم تأکید کرده است که دیگر کار او باشخصیت ولورین تمام‌شده است.

نه من دیگر قرار نیست که در نقش وولورین بازی کنم؛ اما رایان رینولدز مکرراً این را از من می‌خواهد.

مصاحبه‌کننده، از هیو جکمن در رابطه با ساخت کراس اوور در رابطه باشخصیت‌های ولورین‌ و ددپول سؤال پرسید و این بازیگر محبوب در جواب به سؤال گفت:

مدتی می‌شود که رایان رینولدز، به من اصرار می‌کند که کراس اوور شخصیت‌های ولورین و ددپول را باهم بسازیم و به او گفتم که دنیا دوست ندارد این کراس اوور را ببیند.

آخرین بازی هیو جکمن در نقش ولورین، برمی‌گردد به فیلم لوگان که در سال 2017 و توسط جیمز منگولد کارگردانی شده بود. فیلم لوگان، با درجه سنی R اکران شد و توانست 620 میلیون دلار فروش داشته باشد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha