Diablo 4 قرار بوده یک بازی مشابه سری Souls و با زاویه دوربین روی شانه باشد

Diablo 4 قرار بوده یک بازی مشابه سری Souls و با زاویه دوربین روی شانه باشد
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

گویا کمپانی بلیزارد سالها در حال توسعه بازی Diablo 4 به سبک سری Dark Souls و با زاویه دوربین روی شانه بوده است؛ اما به هرصورت، این سبک طراحی کنار رفته و نسخه کنونی بازی Diablo 4 بیشتر به بازی Diablo 2 شباهت خواهد داشت.

طبق اخبار منتشر شده، گویا کمپانی بلیزارد (Blizzard Entertainment) در حال ساخت بازی Diablo 4 است و در ابتدا قرار بوده این بازی را مانند سری Dark Souls و با زاویه دوربین روی شانه بسازد، اما این روند تغییر کرده و این بازی هم‌اکنون بیشتر به بازی Diablo 2 شباهت دارد.

این موضوع را سایت Kotaku در یک گزارش مفصل مطرح کرده، گزارشی که اولین دیدگاه را از بازی مورد انتظار جدید سری Diablo به ما ارائه می‌دهد. طبق این گزارش، کمپانی بلیزارد کار برروی بازی Diablo 4 را پس از عرضه بسته الحاقی Reaper of Souls بازی Diablo 3 آغاز کرده است؛ همچنین این کمپانی بخاطر پروژه عظیم ساخت بازی Diablo 4، پروسه ساخت بسته الحاقی دوم برای بازی Diablo 3 را کنسل کرده است.

نسخه مشابه سری Dark Souls بازی Diablo 4، از سال 2014 تا 2016 توسط عده‌ای از سازندگان بازی Diablo 3 از جمله کارگردان این بازی آقای جاش مسکویرا (Josh Mosqueira) در دست توسعه بود. پس از اینکه پروژه ساخت این نسخه بازی Diablo 4 کنسل شد، کمپانی بلیزارد تیم سازنده را برای توسعه دو پروژه موظف کرد: اول پروژه ساخت نسخه متفاوت بازی Diablo 4 و دوم پروژه ساخت بسته الحاقی Rise of Necromancer برای بازی Diablo 3.

طبق گفته منابع سایت Kotaku، نسخه کنونی بازی Diablo IV با نام رمزی پروژه Fenris شناخته می‌شود و از نظر ظاهری شباهت‌های بسیاری را با دو بازی اول سری Diablo دارد. یکی از منابع آگاه از وقایع کمپانی بلیزارد، به سایت کوتاکو گفت:

افراد زیادی بودند که احساس می‌کردند بازی Diablo 3 از طراحی هنری دو بازی اول سری Diablo و آن چیزی که این سری را محبوب کرد، دور شده است. به همین خاطر، کمپانی بلیزارد تصمیم گرفت پروژه Fenris را بیشتر شبیه به اصل سری Diablo کند؛ آن را تاریک کند و از شر هر چیزی که در بازی Diablo 3 کارتونی به نظر می‌رسید، خلاص شود … به طور کلی نسخه مدرن بازی Diablo 2 را به دوست‌داران ارائه دهد.

سخن پایانی

برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازامگ همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads