احتمال بازگشت شخصیت مگی به فصل دهم سریال The Walking Dead
نویسنده:سپهر گلمکانی
ارسال شده در:06 آذر 1397، 20:30

احتمال بازگشت شخصیت مگی به فصل دهم سریال The Walking Dead

با خروج ناگهانی لورن کوهن (Lauren Cohan) از تیم بازیگری مجموعه The Walking Dead (مردگان متحرک)، اکنون آنجلا کنگ (گرداننده جدید مجموعه) وعده می‌دهد که احتمال بازگشت وی در فصل بعدی مجموعه وجود دارد.

درست است که لورن کوهن (Lauren Cohan) اکنون در مجموعه The Walking Dead (مردگان متحرک) حضور ندارد، اما ممکن است جدایی وی از مجموعه، دائمی نباشد. آنجلا کنگ (گرداننده جدید مجموعه) امید بسیار فراوانی دارد که وی را بار دیگر به دنیای مردگان متحرک بازگرداند.

آنجلا کنگ (Angela Kang) در مصاحبه‌ای با سایت کامیک بوک (Comicbook)، اعلام کرد که بسیار امیدوار است که شخصیت «مگی» را به فصل دهم مجموعه بازگرداند. به‌علاوه کنگ پیام‌های متعددی به کوهن فرستاده است و سعی دارد ملاقاتی را ترتیب دهد تا در مورد این موضوع با هم صحبت کنند. اما درنهایت، همه‌چیز به تصمیم نویسنده و گرداننده سابق سریال یعنی اسکات گیمپل (Scott. S.Gample) بستگی دارد:

درواقع همه چی به تصمیم اسکات بستگی دارد اما ما شاهد خواهیم بود که چگونه این موانع از بین می‌رود. گیمپل مسئول تمام چیزهایی است که با دنیای مردگان متحرک ارتباط دارد که شامل سریال Fear the Walking Dead (وحشت مردگان متحرک) و سه گانه فیلم مردگان متحرک شبکه AMC می‌شود. گیمپل خودش در تمام بخش‌های این مجموعه نظارت می‌کند و به‌نوعی اطمینان دارد که این چیزها باهم تداخل پیدا نکند یا اینکه چیزهایی هستند که به‌نوعی لازم است به سمت آن‌ها تغییر مسیر بدهیم.

لارن کوهن در سریال The Walking Dead

درواقع این شخص اسکات گیمپل بود که به آنجلا کنگ گفت که می‌خواهد فیلم‌نامه‌ای بنویسد که شخصیت «ریک گرایمز» را از سریال خارج کند. همچنین، هلیکوپترهایی که ریک را در آخرین قسمت حضورش با خود بردند، باید در آن قسمت دیده می شد که مخاطب با خط داستانی سه فیلم مردگان متحرک که بزودی ساخت آن آغاز می شود، آشنا شود.

در ذهن ما، چیزهای زیادی در جهان اطراف شخصیت‌های داستان اتفاق می‌افتد که این اتفاقات، داستان ما را در هم می‌شکند. این بخشی از آن چیزی است که اخیراً در موردش صحبت کرده‌ایم. ما قبل از این‌که بر مسئله‌ای تصمیم‌گیری کنیم، اغلب مسیرهای متعددی را پیش رویمان قرار می‌دهیم اما من از این ایده استفاده می‌کنم و امیدواریم لورن را به مجموعه بازگردانیم. ما اخیراً در مورد این موضوع باهم صحبت‌هایی کردیم، بنابراین باید منتظر بمانیم.

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) روزهای یکشنبه ساعت 9 شب به‌وقت آمریکا از شبکه AMC پخش می‌شود. در این سریال، اندرو لینکلن (Andrew Lincoln)، نورمن ریداس (Norman Reedus)، لورن کوهن (Lauren Cohan)،دانای گوریرا (Danai Gurira)، ملیسا مک براید (Melissa McBride)، لنی جیمز (Lennie James)، آلانا مسترسون (Anna Masterson) و  جفری دین مورگان (Jeffery Dean Morgan) هنرنمایی می‌کنند.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha