بازی Alien: Blackout احتمالاً در مراسم The Game Awards 2018 معرفی می شود
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:06 آذر 1397، 09:00

بازی Alien: Blackout احتمالاً در مراسم The Game Awards 2018 معرفی می شود

طرفداران مجموعه Alien یا همان بیگانه منتظر باشند که ممکن است نسخه جدید این سری با عنوان Alien: Blackout در مراسم The Game Awards 2018، تأیید شود.

نزدیک به 4 سال از زمان انتشار آخرین نسخه در سری بازی‌های «بیگانه»، با عنوان Alien: Isolation، می‌گذرد و طرفداران بسیار علاقه‌مند هستند که بازهم عنوانی «ترسناک» در این سری را تجربه کنند. اخیراً، صاحب‌امتیاز نام بیگانه، یعنی کمپانی فاکس قرن بیستم (20th Century Fox)، نام تجاری Alien: Blackout را در وب‌سایت سازمان جهانی مالکیت فکری (به‌اختصار WIPO)، ثبت کرده است.

بازی بیگانه/Alien

از اوایل ماه نوامبر، جف کیلی (مجری و تهیه‌کننده مراسم The Game Awards) در صفحه توییتر خود عبارت «دنیا تغییر خواهد کرد» (Worlds Will Change) را توییت کرده بود؛ بسیاری از طرفداران بیگانه اعتقاد دارند که منظور از حرف W، به شرکت Weyland-Yutani Corporation که در فیلم‌ها و سری بازی‌های Alien حضور دارند، برمی‌گردد.

بازی بیگانه/Alien / the game awards

جالب این است که بدانید، هیدئو کوجیما دوست نزدیک جف کیلی، روز 20 نوامبر در صفحه توییتر خود اعلام کرده است که از استودیو فاکس قرن بیستم بازدید کرده است و صفحه توییتر The Game Awards در جواب به این توییت هیدئو کوجیما، همان عبارت Worlds Will Change را استفاده کرده بود. مراسم The Game Awards 2018 قرار است در تاریخ 6 ماه دسامبر (جمعه، 16 آذرماه) برگزار شود.

بازی بیگانه/Alien

در ماه ژانویه بود که کمپانی فاکس قرن بیستم اعلام کرد، استودیو Cold Iron را خریداری کرده است و مدتی بعد از آن نیز مشخص شد که این استودیو در حال کار بر روی عنوانی شوتر و ماجرایی، بر اساس سری Alien است که قرار است برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 عرضه شود.

لازم به ذکر است که صفحه توییتری با عنوان Alien: Blackout در ماه سپتامبر 2018، راه‌اندازی شده است و تصویر پروفایل این اکانت، بانام FoxNext مزین شده است؛ FoxNext، جزء دارایی‌ها کمپانی فاکس قرن بیستم محسوب می‌شود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha