بعضی از کاربران فیسبوک پیام های قدیمی خود را به صورت پیام جدید مشاهده می کنند
مهدی شمشیربند
نویسنده:مهدی شمشیربند
ارسال شده در:06 آذر 1397، 14:00

بعضی از کاربران فیسبوک پیام های قدیمی خود را به صورت پیام جدید مشاهده می کنند

گزارش‌های جدید منتشر شده نشان از این دارد که پیغام‌های قدیمی شبکه اجتماعی فیسبوک برای برای بعضی از کاربران به صورت پیام جدید نمایش داده می‌شود. از این رو، فیسبوک اعلام کرده که در حال رفع این مشکل است.

احیراً بعضی از کاربران فیسبوک (Facebook) با مشکلی عجیب در  این شبکه اجتماعی مواجه شده‌اند. این گزارشات از اوایل امروز توسط کاربران در شبکه اجتماعی توییتر (Twitter) منتشر شد. این گزارش‌ها بیانگر شکایات زیاد کاربران از شبکه اجتماعی فیسبوک در رابطه با این مشکل پیش آمده بوده است. آنها از اینکه بعضی از پیام‌های گذشته خود را به شکل یک پیام جدید دریافت کرده‌اند بسیار ناراحت هستند. کاربران در بعضی موارد در مواجهه با این پیام‌ها و یادآوری بعضی خاطرات ناخوشایند ابراز ناراحتی کرده‌اند.

برخلاف قابلیت «در این روز» (On This Day) که در سال 2015 توسط فیسبوک‌ عرضه گردید و هدف از آن، به نمایش درآوردن تمامی اتفاقاتی که برای حساب کاربری اشخاص از ابتدای عضویت تا به امروز افتاده است. به نظر می‌رسد که این مشکل تنها بعضی از پیام‌ها را به صورت پیامی جدید به نمایش درآورده است و این مشکل به صورت عمده برای تمامی پیام‌های گذشته کاربران نیست اما همچنان مشخص نیست که این مشکل از کجا است.

از این‌رو فیسبوک نیز در جوابیه خود به وبسایت The Verge اعلام داشته که از به نمایش گذاشته شدن بعضی از پیام‌های قدیمی به صورت پیامی جدید برای بعضی کاربران مطلع است. فیسبوک در این رابطه افزود:

بعضی از افراد پیام‌های قدیمی خود را به صورت یک پیام جدید در وبسایت فیسبوک مشاهده کرده‌اند. ما از مشکل پیش آمده مطلع هستیم و به‌طور پیوسته در حال کارکردن به منظور حل این موضوع هستیم. از اینکه باعث رنجش کاربران شده‌ایم پوزش می‌خواهیم.

شبکه اجتماعی فیسبوک / Facebook Social Network

همانند سایر موارد در این شبکه اجتماعی، پیام‌های رد و بدل شده در این شبکه نیز به صورت نامحدود بر روی پلتفرم فیسبوک‌ ذخیره می‌گردند. تمامی این پیام‌ها به غیر از پیام‌هایی که کاربر به صورت دستی اقدام به حذف آنها کرده است، قابل دسترسی خواهند بود. به همین منظور، امکان وقوع چنین مشکلاتی برای این حجم از اطلاعات دور از تصور نخواهد بود، هرچند که هنوز وقوع آن نیز تا حدودی عجیب است. در صورتی که امروز به منظور پیدا کردن اطلاعاتی که تمایل به فراموش کردن آنها به صورت دائمی دارید، به سمت این شبکه اجتماعی بروید، شاید زمان بسیار خوبی باشد تا بتوانید آنها را بصورت دائمی پاک کنید.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha