تصویری جدید از بازسازی فیلم Hellboy با هنرنمایی دیوید هاربر منتشر شد
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:06 آذر 1397، 23:30

تصویری جدید از بازسازی فیلم Hellboy با هنرنمایی دیوید هاربر منتشر شد

اخیراً، تصویر جدیدی از بازسازی فیلم پسر جهنمی یا همان Hellboy در فضای مجازی منتشرشده است؛ دیوید هاربر (David Harbour) در نقش شخصیت پسر جهنمی بازی می‌کند.

در سال 2004 بود که بعد از اکران موفقیت‌آمیز فیلم Blade II، گی‌یرمو دل تورو کارگردان فیلم تصمیم گرفت که عنوانی بانام پسر جهنمی را بسازد و برای بازی در نقش اصلی فیلم نیز از ران پرلمن استفاده کرد؛ فیلم پسر جهنمی توانست نظر منتقدان را جلب کند، ولی آن‌چنان در باکس آفیس نتوانست موفق ظاهر شود. گی‌یرمو دل تورو فکر می‌کرد که اگر قسمت دوم فیلم پسر جهنمی ساخته شود، می‌تواند آن را تبدیل به اثری موفق کند؛ بنابراین در سال 2008، فیلم Hellboy II: The Golden Army به کارگردانی گی‌یرمو دل تورو روانه سینماها شد؛ اما همانند قسمت اول فیلم با آن رفتار شد، یعنی اینکه منتقدان از فیلم خوششان آمد، ولی فیلم فروش خوبی را تجربه نکرد.

پسر جهنمی / Hellboy

از زمان اکران فیلم Hellboy II: The Golden Army به کارگردانی گی‌یرمو دل تورو، 10 سال می‌گذرد و اواسط سال 2017 بود که زمزمه‌های بازسازی فیلم پسر جهنمی به گوش می‌رسید تا اینکه مدتی بعدازآن به‌طور رسمی اعلام شد بازسازی فیلم پسر جهنمی با هنرنمایی دیوید هاربر در دست‌ساخت است. مراحل تولید بازسازی فیلم پسر جهنمی، نزدیک به یک سال است که تمام‌شده است و به دنبال انتشار اولین پوستر فیلم پسر جهنمی در ماه گذشته، اخیراً نیز تصویری تازه از فیلم هم منتشر شد.

تصویر اشاره‌ شده، توسط وب‌سایت Empire منتشر شده است که در آن شاهد دویدن ستاره سریال Stranger Things، یعنی دیوید هاربر در راهروی تاریک هستیم. برخلاف ظاهر پسر جهنمی در فیلم‌های گی‌یرمو دل تورو، این دفعه به نظر می‌رسد که جثه شخصیت پسر جهنمی بسیار بزرگ‌تر و ظاهر آن نیز شیطانی‌تر شده است. لازم به ذکر است که وب‌سایت Empire نیز با کارگردان فیلم، یعنی نیل مارشال مصاحبه‌ای را ترتیب داده است و ایشان در مورد فیلم می‌گوید:

برای ساخت فیلم، شک تمام وجود مرا فراگرفته بود، ولی وقتی‌که منابع اولیه فیلم یعنی همان کامیک های پسر جهنمی نگاهی کردم، بسیار کار برای من راحت شدم و باید بگویم که برخلاف فیلم‌های پسر جهنمی به کارگردانی گی‌یرمو دل تورو، این بار شاهد داستانی بسیار تاریک و خونین خواهید بود.

فیلم پسر جهنمی قرار است در تاریخ 12 ماه آوریل 2019 (جمعه، 23 فرودین ماه 1398) در سرتاسر جهان اکران شود. از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به میلا یوویچ (در نقش ملکه خون)، ایان مک‌شین (در نقش پرفسور بروم) و دنیل دای کیم در نقش بن دایمیو اشاره کرد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha