اوپو در 2019 MWC از برنامه های خود برای گوشی انعطاف پذیر می گوید
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:09 آذر 1397، 12:00

اوپو در 2019 MWC از برنامه های خود برای گوشی انعطاف پذیر می گوید

سال 2018 پر از گوشی‌هایی با حاشیه‌های نازک بود اما سال 2019 سالی پر از گوشی‌های انعطاف پذیر است! کمپانی اوپو قصد دارد در رویداد MWC 2019 از برنامه‌های خود برای گوشی انعطاف پذیر این شرکت حرف بزند.

همان طور که مشاهده کردیم، سال 2018 سال گوشی‌های بی حاشیه بود. تمام کمپانی‌ها بیشترین تمرکز خود را بر روی طراحی گوشی‌هایی گذاشتند که حاشیه‌های بسیار نازکی داشتند. به نوعی گوشی‌های بی حاشیه طراحی اکثر گوشی‌های پرچمدار و تازه نفس سال 2018 بود. اما به نظر می‌رسد سال 2019 سال گوشی‌های انعطاف پذیر است. از قبل می‌دانیم که کمپانی‌های سامسونگ و هواوی قصد دارند گوشی‌های انعطاف پذیر خود را در سال 2019 عرضه کنند و این گونه که به نظر می‌رسد اوپو هم قصد دارد از برنامه‌های خود برای گوشی انعطاف پذیر بگوید.

OPPO/اوپو گوشی انعطاف پذیر

کمپانی چینی اوپو خبر داده که قصد دارد در مراسم MWC سال 2019 میلادی در مورد برنامه‌های خود برای ساخت گوشی‌های انعطاف پذیر حرف بزند و برنامه‌های خود برای این نوع گوشی را تشریح کند. به گزارش خبرگزاری‌ها، خبر‌هایی از دفتر مرکزی اوپو منتشر شده که این کمپانی خبر‌هایی را در روز برگزاری مراسم MWC برای ما خواهد داشت. رویداد MWC 2019 طی روز‌های 25 الی 28 فوریه سال آینده میلادی (دوشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۷ تا پنج شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۷) در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می‌شود. با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا این طرح شرکت اوپو واقعا می‌تواند به حقیقت بپیوندد؟

چاک وانگ، مدیر مدیر محصول کمپانی اوپو می‌گوید:

ما می‌دانیم که سامسونگ و سونی هر دو در حال کار بر روی ساخت یک گوشی  انعطاف پذیر هستند، شما هم می‌توانید از کمپانی اوپو در این بحث انتظاراتی را داشته باشید! شاید در مراسم MWC … !

کامنت چاک وانگ مشخص نمی‌کند که آیا ما مراسم MWC پیش رو یک طرح واقعی و فیزیکی و یک نمونه اولیه از گوشی‌های انعطاف پذیر این شرکت می‌بینیم و یا صرفا صحبت‌هایی در مورد برنامه‌های این شرکت برای ساخت گوشی‌های انعطاف پذیر می‌شونم. این شرکت، چندین طرح ثبت شده برای گوشی‌های انعطاف پذیر دارد و البته واضح است که اوپو هم همانند رقبایش سخت مشغول کار کردن بر روی این موضوع است.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha