نتفلیکس سریال Daredevil را بعد از 3 فصل به‌ طور رسمی کنسل کرد
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:11 آذر 1397، 20:00

نتفلیکس سریال Daredevil را بعد از 3 فصل به‌ طور رسمی کنسل کرد

بنا بر اطلاعات رسمی منتشر شده، یکی دیگر از سریال‌های مارول و نفلیکس یعنی Daredevil پس از پخش 3 فصل به‌طور رسمی توسط نفلیکس کنسل شده است.

به راحتی قابل پیش‌بینی بود که بالاخره چنین روزی فرامی‌رسد؛ شبکه نتفلیکس (Netflix)، به‌تازگی اعلام کرده است که فصل چهارمی برای سریال Daredevil در کار نخواهد بود و فصل سوم سریال، پایان کار شخصیت مت مورداک هست. لازم به ذکر است که این سومین سریال مارول است که نتفلیکس آن را طی دو ماه گذشته کنسل کرده است و قبلاً این اتفاق برای سریال‌های Luke Cage و Iron Fist هم افتاده بود.

طبق بیانیه منتشرشده توسط وب‌سایت Deadline، شبکه نتفلیکس تأیید کرده است فصل سوم سریال Daredevil که در ماه اکتبر پخش‌ شده بود، آخرین فصل سریال خواهد بود. نتفلیکس در این بیانیه منتشر شده گفت:

ما به فصل گذشته و آخرین فصل سریال که در ماه اکتبر پخش‌ شده بود، بسیار افتخار می‌کنیم و با اینکه این خبر برای طرفداران سریال دردناک است، ولی احساس می‌کنیم که پایان‌بندی فصل سوم، بهترین زمان برای پایان دادن به این سریال بوده است.

سریال Daredevil

شبکه نتفلیکس در ادامه صحبت‌های خود از اریک اولسن، نویسندگان سریال و تمامی کسانی که طی این چند سال زحمت زیادی برای ساخت سریال کشیده بودند، سپاسگزاری کرد و همچنین از طرفداران سریال که از سال 2015 که به تماشای این سریال پرداختند نیز تشکر کرده بود. طبق صحبت‌های نتفیلکس، سه فصل سریال Daredevil، طی چند سال آینده نیز مهمان این غول استریم خواهد بود و لازم به ذکر است که شخصیت مت مورداک نیز در پروژه‌های آینده مارول، حضور خواهد داشت.

بااینکه فصل چهارمی برای سریال Daredevil دیگر در کار نخواهد بود، تنها دو سریال دیگر در شبکه نتفلیکس باقی‌مانده است که بر اساس شخصیت‌های مارول ساخته‌شده بود و آن دو سریال، Jessica Jones و The Punisher هستند. با تمامی اوصاف، زیاد هم تعجب‌آور نیست که خبر کنسل شدن سریال مارول که با همکاری شبکه نتفلیکس ساخته‌شده بود را بشنویم و همان‌گونه که قبلاً اعلام‌شده بود، قرار است در سال 2019 کمپانی دیزنی، سرویس استریم اختصاصی خود را بانام دیزنی پلاس راه‌اندازی کند. کمپانی دیزنی، مالک استودیوی مارول است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha