سامسونگ دوباره با استفاده از آیفون اپل اقدام به تبلیغ گلکسی نوت 9 کرد
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:12 آذر 1397، 15:00

سامسونگ دوباره با استفاده از آیفون اپل اقدام به تبلیغ گلکسی نوت 9 کرد

شاید عجیب باشد، اما مسئولین سامسونگ برای تبلیغ محصول جدید خود که نمایشگر سامسونگ‌ گلکسی نوت 9 است، از گوشی رقیب اصلی شرکتشان یعنی آیفون اپل استفاده کرده‌اند. البته این ماجرا برای دومین بار در یک ماه گذشته رخ می‌دهد و تازگی ندارد.

حساب توییتری سامسونگ در نیجریه یک پیام تبلیغاتی برای گلکسی نوت 9 منتشر کرده که روی نمایشگر سوپر امولد این گوشی متمرکز شده است. اما به نظر می‌رسد هر کسی که مسئول انتشار این تبلیغ بوده از گوشی سامسونگ گلکسی نوت 9 برای انتشار این پیام در توییتر استفاده نکرده است. در واقع، این توییت اصلا از یک گوشی سامسونگ و یا حتی یک تبلت یا گوشی اندرویدی ارسال نشده است.

تبلیغ سامسونگ با آیفون اپل / Samsung

شاید تعجب کنید، اما این توییت نشان می‌دهد که تبلیغ جدید گلکسی نوت 9 با یک گوشی آیفون شرکت اپل منتشر شده است. به محض اینکه این اشتباه از سوی کاربران اینترنتی تشخیص داده شد، سامسونگ نیجریه طی اقدامی این توییت را حذف کرده و حساب کاربری مورد نظر را غیرفعال نمود. اما قبل از آن کاربران اسکرین‌شاتی از این توییت تهیه کردند و این خبر را در اینترنت منتشر کردند که یکی از مسئولین سامسونگ‌ نیجریه، با یک گوشی ساخت شرکت رقیب اقدام به ساخت و انتشار تبلیغ محصول خود کرده است.

سامسونگ / Samsung

همچنین حساب کاربری سامسونگ‌ در عربستان سعودی نیز پیام تبلیغاتی مشابهی را ماه گذشته برای گلکسی نوت 9 منتشر کرده بود که آن هم با استفاده از اپلیکیشن آیفون برای توییتر صورت گرفته بود. در این مورد، به نظر می‌رسد که مدیران این شرکت باید بیشتر به فعالیت‌های کارکنان خود توجه نمایند و شاید هم باید سامسونگ تعدادی گوشی گلکسی نوت 9 رایگان در اختیار تیم زیرمجموعه خود قرار دهد تا دیگر در این وضعیت شرم‌آور قرار نگیرد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha