سیلوستر استالونه از نقش «راکی» بازنشسته می‌شود

فکر می‌کنم راکی در سال ۲۰۰۶ به پایان راه خود رسید و بسیار راضی هستم؛ حالا که این مرد جوان (مایکل بی. جردن) در نقش آدونیس کرید ظاهر شده، خیلی چیزها تغییر کرده است و او باید داستان را به شکلی دیگر برای نسل جدید روایت کند. چالش‌ها و مسایل جدید، ماجراهای تازه و متفاوت. من خیلی خوشحال هستم، چون وقتی به عقب برگردم، می‌بینم که داستانم را به طور کامل تعریف کرده‌ام و حالا دنیای کاملا جدیدی به روی این نسل از مخاطبان باز شده است.

سیلوستر استالونه

استالونه در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

من می‌خواهم از همه کسانی که در گوشه و کنار دنیا بیش از ۴۰ سال خانواده‌ راکی را عاشقانه دوست داشتند، تشکر کنم. باعث افتخارم بود که این شخصیت خاص و مهم را خلق و بازی کردم. هر چند قلبم می‌شکند، اما متأسفانه همه چیز در دنیا باید بگذرد و به پایان برسد. شما مردم مهربان و سخاوتمند را دوست دارم؛ شگفت‌انگیزتر از همه این است که «راکی» هرگز نمی‌میرد، چرا که درون شما زنده خواهد بود.

استالونه، راکی ​​را در هشت فیلم به تصویر کشید که شامل راکی 1 تا 5، راکی ​​بالبوا (Rocky Balboa) و همچنین فیلم‌های کرید 1 و کرید 2 می‌شوند. او برای بازی در همین فیلم‌ها نامزد دریافت جایزهٔ اسکار، هم برای بهترین بازیگر نقش اول مرد و هم بهترین بازیگر مکمل شد. او در سال ۱۹۷۷ به‌خاطر فیلم Rocky نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر و بهترین فیلمنامه شد؛ وی سومین بازیگر تاریخ بود که به‌خاطر یک فیلمش، نامزد دریافت این دو جایزه شد. پیش از او فقط چارلی چاپلین و اورسن ولز به این افتخار نایل شده بودند. همچنین پس از بازی در قسمت هفتم سری فیلم‌های راکی، وی در «کرید» موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مراسم گلدن گلوب شد. استالونه در همه فیلم‌های راکی نویسنده یا دستیار نویسنده بود، به استثنای کرید که توسط رایان کوگلر (Ryan Coogler) و آرون کووینگتون (Aaron Covington) نوشته شده است. قسمت‌های دوم، سوم، چهارم و ششم راکی را خود استالونه کارگردانی کرده است.

راکی شاید معروف‌ترین نقش استالونه است، اما او برای بازی در سری فیلم‌های رمبو (Rambo)، مرد خرابکار (Demolition Man)، بی‌مصرف‌ها (Expendables) و بسیاری فیلم دیگر شناخته می‌شود. شایان ذکر است که استالونه به کمی اختلاف نظر با سازندگان فیلم اشاره کرد و گفت که احتمالا این آخرین حضور او به عنوان راکی ​​است؛ هر چند گفته‌ها و نوشته‌های او در صفحه اینستاگرامش نشان از اختلافی عمیق‌ دارد.

کرید 2، در ۲۱ نوامبر اکران شد و با استقبال خوبی روبرو شده و تاکنون ۱۶.۸ میلیون دلار فروش داشته است. این فیلم در رتبه سوم باکس آفیس، پس از انیمیشن «رالف خرابکار 2» با ۲۵.۸ میلیون دلار فروش و انیمیشن «گرینچ کریمس را دزدید» با ۱۷.۷ میلیون دلار قرار دارد. براساس گفته‌ها، کرید 2 فیلم خوبی است که داستان آدونیس را ادامه می‌دهد، اما دراگو (Drago) تقریبا او را نابود می‌کند.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha