ویژگی AR Emoji در آخرین به روزرسانی به گلکسی A6 پلاس اضافه شد
مهدی شمشیربند
نویسنده:مهدی شمشیربند
ارسال شده در:14 آذر 1397، 20:30

ویژگی AR Emoji در آخرین به روزرسانی به گلکسی A6 پلاس اضافه شد

ویژگی AR Emoji سامسونگ یک قابلیت مبتنی بر واقعیت افزوده است که توسط آن صورت کاربران به شکل کارتون در می‌آید. این قابلیت در گوشی های پرچمدار سامسونگ وجود داشت اما در به‌روزرسانی اخیر، به گلکسی A6 پلاس نیز افزوده شد.

کمپانی سامسونگ در اردیبهشت (May) سال جاری گوشی هوشمند گلکسی آ 6 پلاس (Galaxy A6 Plus) را در دسته گوشی‌های میان رده معرفی کرده بود. با توجه به تجربه پیشین، گوشی‌های هوشمند میان رده سامسونگ، تنها به‌روزرسانی‌های مهم از قبیل مشکلات امنیتی و یا اشکالات مهم نرم‌افزاری را دریافت می‌کنند. اما برخلاف روند همیشگی کمپانی سامسونگ، در به‌روزرسانی اخیر گوشی میان رده گلکسی A6 پلاس علاوه بر به‌روزرسانی امنیتی ماه آذر (November)، دارای یک استثنا نیز بوده است.

به‌روزرسانی اخیر گوشی هوشمند گلکسی A6 پلاس تحت سریال نامبر A605GDXU3ARK2 که ممکن است تنها برای نواحی خاصی در جهان منتشر شده باشد، از اوایل ماه آبان (اواسط نوامبر) در دسترس کاربران قرارگرفته است و قابلیت واقعیت افزوده AR Emoji را برای کاربران گوشی میان‌رده گلکسی A6 پلاس نیز افزوده است. این ویژگی واقعیت افزوده سامسونگ ابتدا برای پرچمداران این کمپانی نظیر گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس رونمایی شد. پس از آن، این ویژگی برای بسیاری از گوشی‌های میان رده و با قیمتی متوسط عرضه شد تا در نهایت این ویژگی به گوشی گلکسی A6 پلاس نیز افزوده شد.

AR Emoji Interface

طریقه دانلود و یا به‌روزرسانی به آخرین نسخه سیستم عامل

در صورتی که گوشی هوشمند گلکسی آ 6 پلاس شما آخرین به‌روزرسانی ذکر شده را دریافت کرده است، شما می‌توانید قابلیت AR Emoji سامسونگ را در قسمت دوربین گوشی خود مشاهده کنید. در صورتی که شما به‌روزرسانی مورد نظر را از طریق OTA دریافت نکرده‌اید، می‌توانید بصورت دستی به‌روزرسانی گوشی‌ مورد نظر خود را از طریق این لینک دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

طریقه استفاده از AR Emoji سامسونگ / Using Samsung AR Emoji

برای آن دسته از اشخاصی که تا به‌حال در رابطه با این ویژگی جدید قابلیت واقعیت افزوده سامسونگ اطلاعی ندارند، پیشنهاد می‌کنیم تا به صفحه AR Emoji رفته و تمامی اخبار فناوری در رابطه با AR Emoji را مطالعه کنند. علاوه براین باید به این موضوع نیز اشاره کرد که استفاده از قابلیت واقعیت افزوده در گوشی‌های میان رده سامسونگ به مانند پرچمداران این کمپانی بازده بسیار بالایی ندارد و به خوبی کار نمی‌کند. اما داشتن ویژگی‌های جدیدی که سامسونگ به تازگی برای پرچم‌داران خود عرضه کرده است، بر روی یک گوشی میان‌رده، خالی از لطف نیست.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha