شورولت سیلورادو HD مدل 2020 رونمایی شد
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:15 آذر 1397، 21:30

شورولت سیلورادو HD مدل 2020 رونمایی شد

شرکت شورولت از خودروی پیکاپ شورولت سیلورادو HD مدل 2020 رونمایی کرد. این خودرو از زبان طراحی سیلورادو سال گذشته الهام گرفته است.

کمپانی شورولت زبان طراحی جدیدی را برای خانواده پیکاپ سبک شورولت سیلورادو در سال گذشته تعریف کرد. اما حالا از همان زبان طراحی در خودروهای سنگین نیز استفاده خواهد کرد. حالا شورولت مدل جدیدی از سیلورادو را با نام شورولت سیلورادو HD مدل 2020 معرفی کرده که از زبان طراحی سیلورادو سال گذشته الهام گرفته است.

شورولت سیلورادو 2020 / 2020 Chevy Silverado

پیکاپ سیلورادو HD در مدل‌های مختلفی که شامل دو یا سه مدل است، عرضه خواهد شد و شاید اولین جمله‌ای که بتوان در وصف نمایش ظاهری آن گفت این است که این پیکاپ جدید، از نظر زیبایی چندان چنگی به دل نمی‌زند؛ به طوری که جلو پنجره این خودرو طوری طراحی شده است که به مانند یک سیستم تهویه هوا می‌ماند. این در حالی است که در قسمت پشتی خودرو، اوضاع اندکی متفاوت بوده و یک سپر اسپرت نیز در آنجا خودنمایی می‌کند. درواقع این سپر همان سپری است که در پیکاپ سیلورادو سبک وزن 2019 نیز استفاده شده است.

در مورد تزئینات و نمای داخلی شورولت سیلورادو نیز باید بگوییم که هنوز شورولت تصاویری را در این زمینه منتشر نکرده اما این خودروساز در ابن باره گفته است که در نمایش داخلی این خودرو از بروزرسانی‌هایی مشابه پیکاپ سیلورادو سبک وزن استفاده خواهد شد. با این حال در طراحی مجدد به اندازه 3 اینچ به فضای پاها در خودرو اضافه شده است و صندلی‌ها نیز اندکی بالاتر قرار گرفته‌اند.

دیگر ویژگی‌های این خودرو به مانند مدل سبک وزن آن است. اما در حال حاضر شورولت می‌گوید که پیکاپ سنگین وزن سیلورادو HD در دو مدل با دو موتور و ترکیب مختلف عرضه می‌شود. این در حالی است که شورولت یک موتور گازی جدید برای این خودرو در نظر گرفته است که هنوز تعداد سیلندرهای آن اعلام نشده، اما می‌دانیم که این پیشرانه هم‌اکنون از نوع V8 است و به یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک نیز مجهز خواهد بود. البته مدل دیگری با موتور دیزلی V8 ممکن است برای این خودرو در نظر گرفته شود که قادر است گشتاور 1233 نیوتن متری را تولید کند و احتمال دارد که به یک جعبه دنده آلیسون (Allison) 10 سرعته جدید نیز مجهز باشد.

شورولت سیلورادو 2020 / 2020 Chevy Silverado

این پیکاب سنگین، خودرویی مناسب برای حمل بار و قابلیت یدک کشی محسوب می‌شود؛ اما از طرفی باید توجه داشته باشید که شورولت سیلورادو HD یکی از قدرتمندترین نسخه‌ها بین پیکاپ‌های شورولت خواهد بود و علیرغم دارا بودن بدنه‌ای به ظاهر زشت، از قدرت و توانایی بالایی برخوردار است. در این راستا باید بگوییم که شورولت سیلورادو HD قادر است تا میزان 6441 کیلوگرم را یدک بکشد و توانایی حمل بار 10477 کیلوگرم را در مدل V8 دیزلی دارد.

گفتنی است که شورولت سیلورادو 2020 در اواسط سال 2019 عرضه خواهد شد و مشتریان از آن زمان نیز می‌توانند نسبت به سفارش آن اقدام کنند. معرفی رسمی آن نیز در ماه فوریه 2019 (بهمن یا اسفند 97) خواهد بود. بنابراین احتمالا در نمایشگاه خودروی شیکاگو شاهد حضور این پیکاپ قدرتمند خواهیم بود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha