اربعیناربعین

اپیزود سوم فصل چهارم بازی The Walking Dead در ژانویه 2019 منتشر می شود

شرکت اسکای باند در رویداد Kinda Funny Games اعلام کرد که اپیزود سوم فصل چهارم بازی The Walking Dead: The Final Season تحت عنوان «اسباب بازی های شکسته» (Broken Toys) در تاریخ 15 ژانویه 2019 منتشر خواهد شد.

وظیفه توسعه دو اپیزود اول The Walking Dead: The Final Season، بر عهده شرکت تل‌تیل گیمز بود. پس از این که مسئولیت ساخت دو اپیزود پایانی به اسکای باند گیمز (Skybound Games) سپرده شد، این شرکت اعلام کرد مطلقا انتظار دارد اپیزود سوم تا پایان سال 2018 منتشر شود و اگر این اتفاق رخ ندهد نا امید کننده خواهد بود. از آنجایی که توسعه دهنده قادر به انتشار این مجموعه در پنجره پایانی 2018 نخواهد بود، عرضه این بازی در اواسط ماه ژانویه 2019 یک تاخیر چندان طولانی محسوب نمی‌شود.

اسکای باند در یک بیانیه مطبوعاتی گفته است: «پس از سال‌ها حضور در جاده‌ای که همواره تهدید از جانب زندگان و مرده‌ها وجود داشته، حالا یک مدرسه متروکه می‌تواند کلمنتاین را به داشتن یک خانه امیدوار نگه دارد» و همچنین اضافه کرد: «اما حفاظت از آن به معنای قربانی شدن است.»

نحوه عملکرد بازیکنان، تعیین کننده نحوه پایان بازی برای کلمنتاین در فصل آخر خواهد بود. هنوز زمان مشخصی برای عرضه اپیزود چهارم و پایانی اعلام نشده، اما احتمالاً به زودی شاهد اخباری در این رابطه باشیم. در ماه اکتبر 2018، زمانی که تل‌تیل گیمز از فرآیند توسعه فصل چهارم بازی The Walking Dead خارج شده و کارکنان شرکت دست از کار کشیده و کل پروژه به حالت تعویق درآمد، اسکای باند خطاب به هواداران گفته بود:

ما تقریباً یک ماه از فرآیند تولید را از دست داده‌ایم و هیچ راه واقع‌گرایانه‌ای برای اعلام زمان عرضه این اپیزود نمی‌شناسیم. در عین حال معتقد هستیم که عجله در عرضه فصل نهایی، کمکی به پایان افتخارآمیز این مجموعه نخواهد کرد.

با این حال اسکای باند به هوادارن این اطمینان را داده است که تعداد زیادی از کارمندان تیم اصلی Walking Dead در حال کار برای خاتمه این مجموعه هستند. کار بر روی دو اپیزود پایانی، از ماه نوامبر آغاز شده و تاکنون ادامه داشته است.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha