جفری دین مورگان به قسمت 300 سریال Supernatural باز خواهد گشت
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:23 آذر 1397، 12:00

جفری دین مورگان به قسمت 300 سریال Supernatural باز خواهد گشت

بنا بر اطلاعات رسمی منتشرشده، جفری دین مورگان ، ستاره سریال The Walking Dead قرار است بار دیگر در نقش شخصیت جان وینچستر در سریال محبوب Supernatural بازی کند.

اندرو دب، تهیه‌کننده اجرایی سریال Supernatural، طی بیانه‌ای تازه منتشرشده در مورد شخصیت جان وینچستر و حضور دوباره جفری دین مورگان (که این روزها ستاره سریال The Walking Dead هست) در نقش این شخصیت گفت:

تیم سازندگان سریال بسیار هیجان‌زده هستند که قرار است بار دیگر با جفری دین مورگان همکاری کنند و مطمئناً طرفداران سریال نیز از برنامه‌هایی که برای شخصیت جان وینچستر تدارک دیده‌ایم، خوشحال خواهند شد.

اگر از طرفداران قدیمی سریال Supernatural هستید، در اوایل فصل دوم سریال (2006 تا 2007)، می‌بیند که جان وینچستر (پدر برادران وینچستر) طبق جریانات فصل اول، مجبور می‌شود به خاطر نجات جان پسرش یعنی دین وینچستر، روح خود را به شیطانی با نام ازازل (بانام مستعار شیطان چشم زرد) واگذار کند. طبق گفته‌های نویسنده مجموعه، جان شیبان، مرگ جان وینچستر بسیار زود تصمیم‌گیری شد. نویسندگان مجموعه دریافتند که جدا نگه‌داشتن برادران از پدرشان، در مجموعه شکاف و رخنه‌ای ایجاد می‌کند. نویسندگان معتقد بودند مورگان در ابتدا در مورد بازگشتش به مجموعه برای فصل دوم، به دلیل نقشی که در مجموعه درام پزشکی، آناتومی گری پذیرفته بود، بی‌علاقه بود. برنامه‌های آینده شخصیت جان وینچستر، به دلیل تداخل برنامه‌های مورگان نامعلوم بود.

سریال فراطبیعی/Supernatural

در سال 2005 بود که سریال با عنوان Supernatural یا همان فرا طبیعی، از شبکه WB (اکنون بخشی از شبکه CW شده است.) پخش شد؛ داستان این سریال بسیار مهیج در مورد دو برادر بانام‌های دین وینچستر (با هنرنمایی جنسن اکلس) و سم وینچستر (با بازی جرد پادالکی) بود که این دو برادر در اصل، شکارچی شیاطین و موجودات ماورا طبیعی در سرتاسر آمریکایی شمالی هستند. داستان سریال فراطبیعی، بر اساس افسانه‌های محلی و اساطیر مسیحی ساخته‌شده است و شیاطین، دشمنان اصلی برادران وینچستر محسوب می‌شوند.

لازم به ذکر است، اپیزودی که جفری دین مورگان قرار است در نقش شخصیت جان وینچستر بازی کند، Lebanon نام دارد و 300 مین قسمت در این مجموعه محسوب می‌شود و در تاریخ 7 فوریه 2019 (پنج‌شنبه، 17 بهمن‌ماه) از شبکه CW پخش خواهد شد.

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha