تصاویر افشا شده از آئودی A4 آوانت بازنگری جدیدی را نشان می دهد
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:23 آذر 1397، 13:00

تصاویر افشا شده از آئودی A4 آوانت بازنگری جدیدی را نشان می دهد

آئودی A4 آوانت یک خودروی سدان خانوادگی جمع‌وجور بوده که به تازگی تصاویری جاسوسی از آن منتشر شده است. در این تصاویر افشا شده می‌توانیم شاهد تغییراتی در ظاهر خودرو باشیم که در ادامه بیان خواهیم کرد.

خودروی آئودی A4 دارای دو نسخه A4 سدان و A4 آوانت خودروی جاداری است که در تصاویر منتشر شده در ماه ژوئن دیده بودیم که آئودی A4 آوانت دارای تغییرات جزئی نبوده و تنها ظاهری اسپرت‌تر نسبت به نسخه پیشین در مدل 2020 به خود گرفته بود. اما به نظر می‌رسد آئودی احساس کرد این خودرو به نسبت نسخه‌های آئودی A8، A7 و A6 شاهد بروزرسانی کمتری بوده و در نتیجه تغییر دیگری را نیز در ظاهر خودرو اعمال کرد که می‌توانیم در تصاویر منتشر شده از آن ببینیم. گفتنی است که تصاویر افشا شده توسط یکی از عکاسان به صورت جاسوسی افشا شده است. در تصاویر منتشر شده می‌توانیم تغییرات اعمال شده را بهتر از آنچه در ماه تیر منتشر شده بود، را شاهد باشیم.

درواقع یکی از تغییرات اولیه آئودی A4 آوانت مربوط به جلو پنجره آن خواهد بود. این جلو پنجره از اشکال شش ضلعی که به صورت افقی گسترده شده‌اند، تشکیل شده است. همچنین جلوپنجره، کمی در قسمت پایین‌تر سپر جلو قرار می‌گیرد و به طور مستقیم به کاپوت متصل نشده است. علاوه بر این تغییر دیگری که در تصاویر مشاهده می‌کنیم، مربوط به طراحی بازنگری شده چراغ‌های جلوی خودرو است؛ به‌طوری که این چراغ‌ها، هم‌زاویه با جلو پنجره جدید طراحی شده‌اند و در توازن زیبایی با آن قرار دارند.

به غیر از این تغییرات ظاهری که در بالا بیان کردیم، بررسی دیگر مشخصه‌ها ما را به این نتیجه می‌رساند که شاهد تغییرات ظاهری دیگری نخواهیم بود و احتمالا طراحی جدید به موارد بیان شده ختم می‌شود. مگر اینکه تغییراتی در زیر پوشش استتار باشد که فعلا قابل مشاهده نیستند. این در حالی است که خصوصیاتی مانند مصرف بهینه سوخت و تولید آلایندگی کم، چراغ‌های عقب، درهای خودرو و همه و همه نشان می‌دهند که در این قسمت‌ها آئودی A4 آوانت تغییر قابل ملاحظه‌ای را نسبت به نسخه پیشین خود شاهد نبوده است.

انتظار داریم مدل 2020 این دستاورد آئودی با توجه به تغییراتی که بیان کردیم، در اواخر سال 2019 و یا اوایل 2020 عرضه شود. با این حساب جالب است بدانید پیشرانه و قوای محرکه خودرو نیز بدون تغییر باقی می‌ماند. همان‌طور که اشاره کردیم نیز زبان طراحی نمای ظاهری در جلوی خودرو تغییر خواهد یافت.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha