احتمالا کار ایمی آدامز با دنیای سینمای دی سی تمام نشده است
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:27 آذر 1397، 23:00

احتمالا کار ایمی آدامز با دنیای سینمای دی سی تمام نشده است

بنا بر اطلاعات رسمی منتشر شده، به نظر می‌رسد که ایمی آدامز (Amy Adams) همچنان با دنیای سینمای دی سی (DCEU) کار خواهد داشت و به‌طور رسمی خود را از این دنیای بزرگ کنار نکشیده است.

مدتی پیش بود که ستاره محبوب دنیای سینما، ایمی آدامز، طی مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که احساس می‌کند، طی بازسازی دوباره دنیای سینمای دی سی، دیگر کمپانی برادران وارنر کاری باشخصیت لوئیس لین (معشوق شخصیت سوپرمن در فیلم Justice League)، نخواهد داشت و به‌طورکلی در فیلم‌های آینده دی سی حذف‌شده است. با این حال اخیراً، ایمی آدامز گفته است که احتمالاً بار دیگر در نقش لوئیس لین بازی کند.

ایمی آدامز لوییس لین/ Amy Adams Lois Lane

وب‌سایت Den of Geek، به‌تازگی مصاحبه‌ای را با ایمی آدامز انجام داده است و در مورد آینده شخصیت لوئیس لین و همچنین احتمال حضور این شخصیت در فیلم‌های آینده DCEU، سؤالاتی از این ستاره محبوب پرسیده شد. ایمی آدامز می‌گوید:

می‌دانید نکته جالب این موضوع چی هست؟ من هیچ‌گونه اطلاعی ندارم و باید بگویم که حتی با به‌طور رسمی با کسی در مورد شخصیت لوئیس لین، صحبت نکرده‌ام. من فقط در رابطه این موضوع با نیکول کیدمن صحبت کردم و باید حواسم باشد که چی می‌گویم (با خنده). ولی، به‌ طور کلی و رسمی باکسی در مورد آینده شخصیت لوئیس لین، صحبت نکرده‌ام.

با توجه به صحبت‌های کلی Amy Adams، کار او با دنیای سینمای دی سی تمام نشده است و حتی حرفی در آینده شخصیت لوئیس لین از کمپانی برادران وارنر نشنیده است؛ البته این را هم باید گفت که زیاد تعجب‌آور نیست که احتمال حضور شخصیت لوئیس لین در فیلم‌های آینده دی سی در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد؛ زیرا به‌شدت کمپانی برادران وارنر، سر خود را باشخصیت معروف‌تری از دنیای سینمای دی سی گرم کرده است.

ایمی آدامز، اولین بار در فیلم Man of Steel بود که در نقش شخصیت لوئیس لین بازی کرده بود و بعد از آن در فیلم‌های Batman v Superman: Dawn of Justice و Justice League، شاهد حضور این شخصیت با هنرنمایی آدامز بودیم.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha