چگونه آیفون 10 اس مکس و سایر گوشی های آیفون 2018 را خاموش کنیم؟
هاتف پوررجبی
نویسنده:هاتف پوررجبی
ارسال شده در:29 آذر 1397، 14:00

چگونه آیفون 10 اس مکس و سایر گوشی های آیفون 2018 را خاموش کنیم؟

آیفون 10، آیفون 10 اس، آیفون 10 آر و آیفون 10 اس مکس فاقد دکمه هوم هستند که به معنای این است که وظایف پایه به گونه‌ای متفاوت اجرا می‌شوند. در این آموزش قصد داریم که نحوه خاموش کردن این گوشی‌ها را به شما نشان دهیم.

موج جدید گوشی های سری 10 آیفون شامل گوشی‌های آیفون 10 اس، آیفون 10 اس مکس ، آیفون 10 آر و گوشی آیفون 10، گوشی‌های فوق‌العاده‌ای هستند اما افراد تازه وارد را به خاطر این که دکمه هوم ندارند، می‌ترسانند. این به معنای آن است که وظایف ساده به ژست‌های غیر منتظره‌ یا دکمه‌های ترکیبی اختصاص می‌یابند.

در این آموزش به شما نشان خواهیم داد که چگونه یکی از ساده‌ترین کارها یعنی خاموشی کردن گوشی را با آیفون 10 اس انجام دهید.

 

خاموش کردن یک گوشی آیفون 10 اس مکس

گوشی‌های آیفون دارای دکمه هوم با فشردن و نگه داشتن دکمه هوم تا زمانی که منوی کشویی خاموش شدن نمایان شود، خاموش می‌شوند، اما این کار را در یک گوشی آیفون 10 اس انجام دهید و به جای دریافت نتیجه‌ای مشابه، سیری را فعال خواهید کرد.

در آیفون 10 اس، برای دسترسی به این منوی کشویی می‌توانید با فشردن و نگه داشتن هم زمان دکمه کناری (دکمه‌ای که در کنار سمت راست گوشی قرار دارد) و یکی از دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا که در سمت چپ گوشی قرار گرفته‌اند، استفاده کنید. توجه داشته باشید که مهم نیست که دکمه کم کردن یا زیاد کردن را انتخاب کنید.

How to turn off iPhone xs / چگونه آیفون 10 اس را خاموش کنیم

این دکمه‌ها را هم زمان با هم بفشارید و تا زمانی که صفحه‌‌های برای خاموش کردن بکشید (Slide To Power Off) در بالا، تماس اضطراری (Emergency SOS) در وسط و لغو کردن (Cancel) در پایین نشان داده شوند، نگه دارید. اکنون منوی کشویی بالایی یعنی Slide To Power Off، همان طور که نشان داده شده است، برای خاموش کردن دستگاه به سمت چپ یا راست سوایپ کنید.

How to turn off iPhone xs / چگونه آیفون 10 اس را خاموش کنیم

به طور مشخص اگر خواستید نظرتان را عوض کنید، در این صورت می‌توانید لغو کردن (Cancel) را بفشارید یا این که فقط دکمه کناری که در سمت راست گوشی قرار دارد را بفشارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha