اولین تریلر از فیلم Men in Black: International منتشر شد

کمپانی سونی، اولین تریلر از فیلم Men in Black: International را با حضور ستارگان سینما، یعنی کریس همسورث (Chris Hemsworth) و تسا تامپسون (Tessa Thompson) منتشر کرد.

ستارگان اصلی فیلم ابرقهرمانی ثور: رگنراک (Thor: Ragnarok)، کریس همسورث و تسا تامپسون، بار دیگر باهم در فیلم مردان سیاهپوش: بین‌المللی (Men in Black: International) و در نقش دو مأمور جدید، همکاری می‌کنند. این دو بازیگر، جایگزین بازیگران اصلی سه نسخه قبلی، ویل اسمیت (Will Smith) و تامی لی جونز (Tommy Lee Jones) شده‌اند که قرار است برای سازمان MiB در فیلم مردان سیاهپوش بازی کنند.

مردان سیاهپوش: بین‌المللی / Men in Black: International

بعد از مدت‌ها انتظار، اولین تریلر فیلم Men in Black: International، منتشر شد و در این تریلر شاهد همان فرمول قدیمی مردان سیاهپوش هستیم؛ یعنی اینکه شخصیتی جدید (تسا تامپسون)، برحسب اتفاق با سازمان MiB آشنا می‌شود و یکی از مأموران کارکشته سازمان (کریس همسورث)، او را برای همکاری انتخاب می‌کند. لازم به ذکر است که تسا تامپسون در قسمت سوم Men in Black نیز بازی کرده بود و در فیلم Men in Black: International، قرار است در نقش مأمور O و در کنار لیام نیسون (رئیس بخش بریتانیا سازمان MiB)، بازی کند. فیلم مردان سیاهپوش: بین‌المللی در تاریخ 14 ماه ژوئن 2019 (جمعه، 24 خرداد 1398) در سرتاسر جهان اکران می‌شود و باید در این میان اضافه کرد که کارگردانی این اثر، بر عهده اف. گری گری (F. Gary Gray) خواهد بود.

برای اولین بار در سال 1997 بود که فیلم مردان سیاهپوش، بر اساس کامیک‌های به همین نام ساخته‌شده بود. سه‌گانه اصلی مردان سیاهپوش، 1.65 میلیارد دلار برای کمپانی سونی سود داشته است. ویل اسمیت و تامی لی جونز در نقش شخصیت‌های J و K در سه‌گانه اصلی Men in Black، بازی کرده بودند. داستان فیلم‌های مردان سیاهپوش در مورد دو مأمور مخصوص سازمان MiB است که این سازمان وظیفه دارد در مقابل تهدیدات موجودات فضایی و مخصوصاً آن‌هایی که در زمین پنهان‌ شده‌اند، بایستد و یا آن‌ها را نابود کند و از طرفی دیگر، این سازمان می‌تواند به بعضی موجودات فضایی‌ که خطری برای انسان‌ها ندارد، حق عضویت بر روی زمین را بدهد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha