جانی دپ دیگر در Pirates of the Caribbean نقش آفرینی نخواهد کرد

جانی دپ دیگر در Pirates of the Caribbean نقش آفرینی نخواهد کرد
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

کمپانی دیزنی (Disney)‌ به طور رسمی اعلام کرد که جانی دپ (Johnny Depp)، دیگر بعنوان شخصیت محبوب سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) یعنی جک اسپارو (Jack Sparrow) بازی نخواهد کرد.

والت دیزنی پیکچرز (Walt Disney Pictures) در حال بازنویسی نقش جک اسپارو است؛ در آینده جانی دپ نقش محبوب‌ترین شخصیت سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب را بازی نمی‌کند. در گذشته این خبر به طور غیررسمی منتشر شده بود؛ اما اخیرا کمپانی دیزنی به طور رسمی این موضوع را اعلام کرده است. رت ریس (Rhett Reese) و پال ورنیک (Paul Wernick) که نویسندگی فیلم موفق Deadpool را در کارنامه خود دارند، مسئول نویسندگی ریبوت Pirates of the Caribbean شده‌اند. پنج‌گانه محبوب دیزنی تغییرات اساسی خواهد کرد تا شاید بتواند رکورد‌های قبلی خود را حفظ کند.

حدودا 2 ماه پیش و در ماه اکتبر بود که خبرهایی از تصمیم دیزنی برای تغییرات اساسی در داستان و شخصیت‌های Pirates of the Caribbean به گوش رسید. اطلاعات پراکنده و غیر رسمی، خبر از بازنگری و بازنویسی در فیلم‌نامه دزدان دریایی کارائیب توسط رت ریس و پال ورنیک می‌داد. این دو نویسنده قبلا Deadpool و Zombieland را با همکاری یکدیگر نوشته‌اند. در آن زمان شایعاتی در مورد بازنویسی نقش جک اسپارو و حذف جانی دپ از بازیگری این نقش وجود داشت، اما اکنون این خبر به طور رسمی تایید شده است؛ این بدین معناست که جانی دپ را دیگر در نقش جک اسپارو نخواهیم دید.

جانی دپ / Johnny Depp

 

شان بیلی (Sean Bailey) مدیر عامل اجرایی شرکت والت دیزنی پیکچرز در مصاحبه‌ای که با The Hollywood Reporter داشته، در مورد این موضوع توضیح داده است. او تایید کرده که در بازنویسی فیلم‌نامه دزدان دریایی کارائیب، جانی دپ دیگر در نقش جک اسپارو بازی نخواهد کرد. بیلی در پاسخ به این سوال که «آیا فیلم دزدان دریایی کارائیب آینده، بدون جانی دپ موفق خواهد بود؟» گفته است:

ما می‌خواهیم انرژی و طراوت تازه‌ای را در فیلم بوجود بیاوریم. من فیلم‌های قبلی Pirates of the Caribbean را دوست دارم، اما دلایل پل و رت (نویسندگان) بسیار جالب و جذاب است و ما می‌خواهیم آنها را امتحان کنیم؛ من این اجازه و اختیار را به آنها داده‌ام.

هر چند که بیلی در سخنان خود به طور مستقیم از حذف جانی دپ نمی‌گوید، اما از گفته‌های او می‌توان نتیجه گرفت که روزهای جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب به پایان رسیده است.

استوارت بیتی (Stuart Beattie) یکی از نویسندگان اولین فیلم دزدان دریایی کارائیب یعنی Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl است. او در جواب خبرنگار Daily Mail و در همان ماه اکتبر که شایعات حذف دپ شنیده می‌شد گفته بود:

به نظر من او (جانی دپ) حضور موفقی در این نقش داشته است. مشخصا او خالق جک اسپارو است؛ همه اسپارو را با او می‌شناسند.

کلام آخر

پنج‌گانه دزدان دریایی کارائیب برای دیزنی بسیار سودآور بوده و بدون شک این کمپانی خواهان ادامه این روند است. در بین سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب، موفق‌ترین آنها (با توجه به هزینه تولید) Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl بوده است. در این فیلم که سال 2003 به نمایش درآمد، جانی دپ بسیار درخشان و موفق‌تر از سایر فیلم‌های دزدان دریایی ظاهر شد. شاید سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب نیاز به بازیگران جدیدی دارد تا به موفقیتی مثل فیلم Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl برسد. با ما در بخش نظرات پلازامگ همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads