تصاویر جدیدی از شورولت کوروت موتور وسط منتشر شد
نویسنده:محمد علی محمدی
ارسال شده در:04 دی 1397، 21:00

تصاویر جدیدی از شورولت کوروت موتور وسط منتشر شد

به تازگی تصاویر جدیدی از شورولت کوروت موتور وسط با پوشش استتاری منتشر شده که با عکس های قبلی که 3 ماه پیش از آن منتشر شده بود متفاوت است.

شورولت هنوز به طور رسمی خبر ساخت مدل موتور وسط خودروی  شورولت کوروت را تایید نکرده اما شواهد و قرائن از احتمال عرضه زودهنگام آن خبر می‌دهند. با توجه به تصاویر جدیدی که از این خودرو در اینستاگرام منتشر شده به نظر می‌رسد شورولت تغییراتی را نسبت به نمونه اولیه‌ای در ماه سپتامبر دیدیم در آن اعمال کرده است.

برخلاف نمونه قبلی در این نمونه دریچه‌های هوای جلوی خودرو دیگر سفیدرنگ نیستند. همین تغییر سبب شده شورولت کوروت ظاهر تهاجمی‌تری به خود بگیرد که مناسب یک خودروی اسپرت است. با این حال از این تصاویر مشخص است که این قسمت هنوز به مرحله تولید نرسیده و مهندسین شورولت همچنان در حال آزمون و خطا هستند. علاوه بر درچه‌های هوا، از ست جدیدی از چرخ‌های تمام مشکی زیبا به همراه چراغ‌های نازک مجهز به نور روز در قسمت جلو استفاده شده است.

تصویر دیگری هم از قسمت عقب شورلوت کوروت موتور وسط منتشر شده که نشان می‌دهد شورولت در این قسمت هم تغییراتی را صورت داده است. چراغ‌های عقب با پوشش مشکی رنگی مخفی شده‌اند اما دریچه‌های هوا که زیر آن‌ها قرار گرفته‌اند، قابل شناسایی هستند. اگزوزهای این نمونه جزو بخش‌هایی هستند که نسبت به نمونه پیشین تغییری در آن‌ها به چشم نمی‌خورد و همچنان از اگزوزهای دولول در این قسمت استفاده شده است.

مشخصات فنی این خودرو در حال حاضر مشخص نیست. گفته می‌شود شورولت آن را در دو مدل 4.2 و 5.5 لیتری به همراه پیشرانه V8 مجهز به دو میل سوپاپ بالاسری عرضه خواهد کرد. همچنین احتمال دارد از سیستم القای اجباری در پیشرانه این خودرو استفاده شود. بر اساس گزارش‌ها، شورولت کوروت موتور وسط در تابستان سال آینده معرفی می‌شود. دیگر منابع می‌گویند شورولت برای رونمایی از این خودرو مراسم اختصاصی برگزار خواهد کرد و قصد ندارد این کار را در حاشیه یکی از نمایشگاه‌‌های ماشین پیش‌رو انجام دهد. بر اساس این گزارش‌‌ها، مشکلات سیستم برق رسانی این خودرو، رونمایی آن را به تعویق انداخته است.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha