کوین اسپیسی با انتشار یک ویدیو، از خودش در برابر اتهام آزار جنسی دفاع کرد
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:05 دی 1397، 08:00

کوین اسپیسی با انتشار یک ویدیو، از خودش در برابر اتهام آزار جنسی دفاع کرد

در پرونده‌ای جدید، کوین اسپیسی (Kevin Spacey) به آزار و اذیت یک پسربچه 18 ساله در شهر نانتاکت ایالت ماساچوست متهم شد که این ماجرا مربوط به بیش از دو سال قبل است.

به گزارش منابع محلی، کوین اسپیسی (Kevin Spacey) بازیگر برنده اسکار در ارتباط با اتهامات مربوط به آزار و اذیت یک پسربچه 18 ساله در شهر نانتاکت از ایالت ماساچوست که مربوط به بیش از دو سال قبل است، دادگاهی می‌شود. در همین اوضاع و احوال، این بازیگر، ویدیویی کوتاه منتشر کرده که در آن از بینندگان می‌خواهد بدون مدرک در مورد دیگران قضاوت نکنند.

کوین اسپیسی / Kevin Spacey

بر اساس اسناد دادگاهی که دادخواستش توسط مایکل اوکیف، دادستان منطقه کیپ و آیلندز در ایالت ماساچوست آمریکا ثبت شده، قرار است کوین اسپیسی به اتهام بدرفتاری جسمی با شخصی که حداقل 14 ساله بوده، روز هفتم ژانویه (حدود ده روز دیگر) در دادگاه حاضر شود.

وکیل کوین اسپیسی در این مورد اظهار نظری نکرده است. اما این بازیگر به تازگی ویدیویی را در یوتیوب منتشر کرده که در آن یکی از جملات معروف سریال خانه پوشالی (House of Cards) که از نتفلیکس پخش می‌شود را بیان کرده:

من می‌دونم شما چی می‌خواید، می‌خواید که من برگردم … شما که بدون مدرک در مورد دیگران قضاوت نمی‌کنید، مگر نه؟

کوین اسپیسی در این ویدیوی سه دقیقه‌ای هیچ اشاره‌ای به اتهامات دادگاه ماساچوست نکرده است. هرچند که این اظهارات با این پرونده بی‌ارتباط نمی‌تواند باشد. این ویدیو را می‌توانید اینجا ببینید:

به گفته آقای اوکیف، شکایت بر علیه این بازیگر هالیوودی که نام کاملش کوین اسپیسی فولر است، در روز 20 دسامبر ثبت شده است. نام شخص متشاکی در این پرونده کوین اس فولر ثبت شده است.

اتهامات بر علیه اسپیسی به خاطر اتفاقی است که در نوامبر 2017 توسط روزنامه‌نگار-خبرنگار تلویزیون بوستون، خانم هیثر انروح مطرح گردید. خانم هیثر انروح ادعا کرده که این بازیگر در روز هفتم ژوئیه 2016 در نانتاکت ماساچوست در یک کلوپ شبانه که کنار یک رستوران قرار داشت، پسر 18 ساله‌اش را مورد تعرض قرار داده است.

خانم انروح که در یک کنفرانس خبری این اتهامات را مطرح می‌کرد، گفت، پسرش که شیفته این بازیگر بوده در آن کلوپ شبانه با کوین اسپیسی هم‌صحبت می‌شود و آقای اسپیسی به او می‌گوید که او به اندازه کافی بزرگ هست که نوشیدنی الکلی بخورد.

انروح در کنفرانس خبری سال 2017 گفته بود:

کوین اسپیسی چندین لیوان مشروب به او می‌خوراند و بعد حرکت خود را انجام می‌دهد و به بدن پسرش دست می‌زند.

او در ادامه گفت:

پسرش در آن زمان این مسئله را مطرح نکرده که این مسئله تا حد زیادی به خاطر ترس و شرمساری بوده است.

خانم انروح گفت که کمی پیش از این کنفرانس خبری، پسرش، شکایت خود را در اداره پلیس نانتاکت مطرح کرده است.

بیش از سی مرد مختلف اعلام کرده‌اند که از جمله قربانیان حرکت‌های خشونت‌آمیز این بازیگر بوده‌اند. یکی از بازیگران هالیوودی به نام آنتونی رپ نیز کوین اسپیسی را متهم کرده که در سال 1986 هنگامی که 14 ساله بوده، قصد داشته او را مورد تعرض قرار دهد. در اکتبر 2017، اسپیسی به خاطر رفتار نامناسبش با آنتونی رپ عذرخواهی کرد، اما از آن زمان اظهار نظر دیگری نداشته است.

کوین اسپیسی برنده جایزه اسکار برای بازی‌اش در فیلم American Beauty، به خاطر این اتهامات از فصل نهایی سریال خانه پوشالی و همچنین از فهرست بازیگران فیلم All the Money in the World در سال 2017 نیز حذف شده است.

کوین اسپیسی یکی از ده‌ها شخصی است که در صنعت سینما و همین طور دنیای سیاست به آزار و اذیت جنسی متهم می‌شود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha