انیمیشن اجرای اپلیکیشن دوربین در گلکسی اس 10 مشابه با گلکسی A8s است

هرچه به زمان معرفی گلکسی اس 10 نزدیک‌تر می‌شویم، اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر می‌شوند. آخرین اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد که انیمیشن شروع به کار اپلیکیشن دوربین این گوشی مشابه انیمیشن به کار رفته در گوشی گلکسی A8s است.

قطعاً دو گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 و سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس دارای صفحه نمایشی جدید در مقایسه با نسل قبلی خود خواهند بود. بر طبق شایعات منتشر شده انتظار می‌رود که یک صفحه نمایش شبیه به آنچه در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A8s به کار رفته است که با روزنه موجود در صفحه نمایش خود برای دوربین جلو شناخته می‌شود، در این گوشی‌‌‌ها استفاده شود. در مورد صفحه نمایش جدید Infinity-O سامسونگ صحبت می‌کنیم که نه تنها نوع جدیدی از زیبایی شناسی را به ارمغان آورد، بلکه کاربردی هم است.

شرکت سامسونگ با گوشی هوشمند گلکسی A8s نه تنها مبحث زیبایی شناسی صفحه نمایش Infinity-O را پیش بینی کرده است، بلکه چند انیمیشن و روش تعامل با آن را ارائه کرد که آن‌ها را در گوشی‌‌های جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس باید ببینیم. بر طبق آخرین شایعات منتشر شده، در این گوشی‌های هوشمند خبری از دکمه یا آیکون اختصاص داده شده به دوربین نخواهد بود. در حالی که با سوایپ کردن (کشیدن) از روزنه دوربین درون صفحه نمایش به سمت پایین، اپلیکیشن دوربین اجرا خواهد شد. انیمیشن و ژست حرکتی به کار رفته در گوشی‌های گلکسی S10 و گلکسی S10 پلاس مشابه با گوشی گلکسی A8s است که می‌توانید آن را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

هنگامی که یک سوایپ انجام می‌شود، روزنه دوربین با یک حلقه نور درخشان احاطه می‌شود، شبیه به موقعی که سیستم تشخیص چهره باید یک چهره را شناسایی کند. لازم به ذکر است که هم اکنون سامسونگ این حلقه درخشان را در گوشی گلکسی A8s به کار برده است. دلیلی وجود ندارد که نپذیریم گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 ممکن است این حلقه درخشان را نداشته باشد. بالاخره سامسونگ گلکسی اس 10 دستگاهی خواهد بود که باعث محبوب شدن صفحه نمایش Infinity-O برای سامسونگ می‌شود. تا آن جایی که به دوربین جلوی گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 مربوط است، انتظار می‌رود که حداقل یکی از این سه مدل جدید مجهز به دوربین دوگانه برای دوربین سلفی باشد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha