تصویر کیس اوپو R19 از وجود دوربین دوگانه در این گوشی خبر می دهد
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:06 دی 1397، 09:00

تصویر کیس اوپو R19 از وجود دوربین دوگانه در این گوشی خبر می دهد

سال 2018 رو به اتمام است و کم کم بحث‌ها در مورد گوشی‌هایی که قرار است در سال 2019 وارد بازار شوند داغ می‌شود. به تازگی رندر منتشر شده از کیس گوشی اوپو R19 نشان می‌دهد که این گوشی یک دوربین دوگانه دارد.

کم کم به اواخر سال 2018 میلادی نزدیک می‌شویم و شاهد درز اخبار و اطلاعات مختلف پیرامون گوشی‌هایی هستیم که قرار است در اوایل سال 2019 عرضه و یا معرفی شوند. در حالی که گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس 10 و آنر ویو 20 در صدر اخبار قرار دارند، اما در گوشه و کنار سایت‌های اخبار فناوری خبرهایی در مورد گوشی جدید کمپانی چینی اوپو، یعنی اوپو R19 می‌بینیم. به تازگی یک رندر تصویری از کیس گوشی اوپو‌ R19 منتشر شده که به نوعی طرح کلی مورد انتظار از این گوشی را هم نشان می‌دهد.

همانطور که در تصاویر هم مشاهده می‌کنید، گوشی اوپو‌ R19 احتمالا یک دوربین دوگانه با آرایش قرارگیری عمودی دارد. بلافاصله بعد از این دو دوربین هم حسگر اثر انگشت آن تعبیه شده است. البته این کیس احتمالا می‌تواند مربوط به نسخه ساده گوشی اوپو‌ R19 باشد. چرا که نسخه قبلی گوشی اوپو‌ R19 یعنی اوپو R17 یک سنسور اثر انگشت درون نمایشگر داشت و احتمال کمتری می‌دهیم که اوپو‌ R19 حسگر اثر انگشت در قسمت عقب گوشی داشته باشد.

این که می‌گوییم ممکن است خود گوشی اوپو R19 حسگر اثر انگشت نداشته باشد، به رندر‌های تصویری برمی‌گردد که در اوایل ماه نوامبر منتشر شدند. در این تصاویر می‌توانستیم ببینیم که گوشی اوپو R19 با دوربین سلفی دوگانه درون نمایشگر و یک حسگر اثر انگشت درون نمایشگر و یک دوربین سه گانه طراحی و عرضه می‌شود. اگر بخواهیم تصاویر امروز و تصاویر قبلی را کنار هم بگذاریم، احتمالا به این نتیجه می‌رسیم که گوشی اوپو R19 یک گوشی با حسگر اثر انگشت در قسمت عقب و دوربین اصلی دوگانه و گوشی اوپو R19 پرو یک گوشی با دوربین اصلی سه گانه و حسگر اثر انگشت درون نمایشگر خواهند بود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha