بازسازی فیلم A Nightmare on Elm Street همچنان در دست‌ ساخت است
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:07 دی 1397، 21:00

بازسازی فیلم A Nightmare on Elm Street همچنان در دست‌ ساخت است

بنا بر اطلاعات منتشر شده، دیوید لسلی جانسون مک گولدریک (نویسنده فیلم Aquaman)، همچنان در حال کار بر روی بازسازی سری معروف A Nightmare on Elm Street است.

نزدیک به 3 سال پیش بود که اعلام شد که کمپانی نیو لاین سینما (New Line Cinema)، درصدد است که سری معروف کابوس در خیابان الم (A Nightmare on Elm Street) را بازسازی کند؛ از آن زمان تا به الان، هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است و از طرفی دیگر و باوجود موفقیت عالی ادامه فیلم Halloween (که اخیراً قسمت دوم آن بعد از 40 سال اکران شده)، بسیاری از طرفداران اعتقاد دارند که زمان مناسبی برای حضور دوباره شخصیت معروف فردی کروگر (Freddy Krueger)، بر روی پرده‌های سینما است؛ اما به نظر می‌رسد که کمپانی نیو لاین سینما، تمرکز خود را فقط بر روی سری دنیای The Conjuring گذاشته است.

کابوس در خیابان الم / A Nightmare on Elm Street

دیوید لسلی جانسون مک گولدریک (David Leslie Johnson-McGoldrick)، بیشتر به خاطر نوشتن فیلم‌نامه‌های عناوین Orhpan ،The Conjuring 2 و Aquaman (به کارگردانی جیمز وان) معروف است و همچنین با پروژه بازسازی فیلم A Nightmare on Elm Street نیز در ارتباط است؛ وب‌سایت گیم اسپات، مدتی است که با دیوید لسلی جانسون مک گولدریک مصاحبه‌ای را انجام داده است و در جواب به این سؤال که چه اطلاعاتی را از بازسازی کابوس در خیابان الم می‌توانید به اشتراک بگذارید، گفت:

روند ساخت این پروژه همچنان در حال طی شدن است و این را هم باید بگویم که اولویت اصلی نیو لاین سینما، دنیای The Conjuring خواهد بود. همه دوست دارند که بار دیگر فردی کروگر را ببیند؛ سری کابوس در خیابان الم، 34 سال تاریخچه دارد و خدمت بزرگی به ژانر ترسناک کرده است.

سری A Nightmare on Elm Street، برای اولین بار در سال 1984 بود که توسط کارگردان صاحب سبک فیلم‌های ژانر وحشت، وس کریون (Wes Craven)، کارگردانی شده بود و از آن زمان تا به الان، 7 ادامه مختلف (در کنار بازسازی نسخه 2010) برای این نام معروف و بزرگ ساخته‌ شده است. با تمامی اوصاف، سؤالی که اینجا مطرح می‌شود این است که چه کسی قرار است به‌جای فردی کروگر معروف بازی کند! یکی از دلایل معروف بودن سری کابوس در خیابان الم، برمی‌گردد به هنرنمایی فوق‌العاده و زیبای رابرت انگلوند (Robert Englund) در نقش شخصیت فردی کروگر که در نسخه‌های اصلی سری کابوس در خیابان الم، بازی کرده بود؛ لازم به ذکر است که در بازسازی سال 2010 فیلم کابوس در خیابان الم، جکی ارل هیلی در نقش شخصیت فردی کروگر به هنرنمایی پرداخته بود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha