استارتاپ شبکه سلامت ایرانیان از اپلیکیشن ویزیت رونمایی کرد
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:08 دی 1397، 18:00

استارتاپ شبکه سلامت ایرانیان از اپلیکیشن ویزیت رونمایی کرد

شبکه سلامت ایرانیان در جهت گسترش فعالیت‌های خود اولین همایش خود را برگزار کرد که در جریان آن توانست اپلیکیشن جدید «ویزیت» را در حوزه سلامت و درمان معرفی کند.

در پنجشنبه‌ای که گذشت اولین همایش شبکه سلامت ایرانیان در دانشکده علوم پزشکی تهران برگزار گردید. گفتنی است در جریان برگزاری این همایش از اپلیکیشن جدید شبکه سلامت ایرانیان رونمایی به عمل آمد. درواقع این اپلیکیشن در جهت ارائه خدمات درمانی ایجاد شده که قرار است خدمات پزشکی مختلفی به کاربران ارائه دهد. شبکه‌ ملی سلامت ایرانیان در نظر دارد، راهکارهای نوین در کسب و کار را با حیطه درمان ادغام کند تا در راستای تامین سلامت شهروندان در سایه افزایش آگاهی در زمینه سلامتی به ارائه خدمات پزشکی نیز بپردازد.

اپلیکیشن ویزیت شبکه سلامت ایرانیان

در این راستا آمارها و ارقام وضعیت جامعه پزشکی در زمینه استفاده از سرویس‌های نوین نشان می‌دهند که فعالیت‌های استارتاپ شبکه سلامت ایرانیان از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. براساس اطلاعات به دست آمده درمی‌یابیم که با گسترش دسترسی به اینترنت، بسیاری از افراد پیش از مراجعه به پزشک ابتدا به جمع‌آوری اطلاعات می‌پردازند. این در حالی است که جامعه پزشکی با همان روش سنتی در این کارزار عملا نمی‌تواند پایاپای فناوری‌های نوین در بستر اینترنت پیش برود. درنتیجه وجود بسترهایی که ارتباط موثری را بین حوزه کسب و کار و خدمات درمانی برقرار کند، ضروری خواهد بود. با این حساب شبکه‌ سلامت ایرانیان در نظر دارد تا با استفاده از دو اپلیکیشن ویزئو و ویزیت در این راستا به فعالیت بپردازد.

ویزئو یک سرویس مبتنی بر تولید محتوای پزشکی است. درواقع می‌توان به عنوان یک منبع موثق که حاوی اطلاعات پزشکی معتبر و مورد تایید کادر درمانی متخصص است، از آن استفاده کرد. در کنار این اپلیکیشن، شبکه ملی سلامت دستاورد دیگری نیز به نام اپلیکیشن ویزیت دارد. ویزیت بخش‌های مختلفی از جمله پزشک، پرستار، نیروهای توانبخشی، کادر روانشناسی، مشاوره تغذیه، تکنسین آزمایشگاه و ارسال دارو را شامل می‌شود. با این حساب، با استفاده از این اپلیکیشن کاربران با انتخاب سرویس مورد نیاز خود از امکان دریافت خدمات در محل بهره‌مند خواهند بود.

گفتنی است که با رشد چنین دستاوردهایی می‌توان زمینه کار بیشتری را برای نیروهای متخصص فراهم کرد. از طرف دیگر کادر درمانی در بستری نوین می‌تواند خدمات بیشتر و بهتری را به مردم ارائه دهد که شاید بهترین خدمات در این زمینه اطلاعات صحیح و موثق علمی پزشکی باشد. با این حساب خوب است اشاره کنیم که شبکه سلامت ایرانیان تنها استارتاپ فعال در این زمینه نیست و ما امیدورایم تنوع استارتاپ‌ها با خدمات مختلف بتواند راهگشای مسائل مختلف دیگری نیز در امور کشور باشند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
سميرا اكرامی 09 دی 1397، 09:35

نسخه iOS نداره؟