تماشا کنید: تست مقاومت گوشی گیمینگ ایسوس ROG Phone

ویدیوی تست مقاومت گوشی گیمینگ ایسوس ROG Phone نشان می‌دهد که این دستگاه کیفیت ساخت مطلوبی داشته و زیر آزمایشات سخت JerryRigEverything دچار مشکل حادی نمی‌شود.

شرکت ایسوس با گوشی هوشمند ROG Phone به صف تولیدکنندگان گوشی‌های گیمینگ پیوسته است. این پرچمدار اسپرت از مشخصاتی رده بالا و سیستم خنک‌کننده عجیب بهره می‌برد اما مقاومت آن در چه حد است؟ آخرین ویدیوی JerryRigEverything به دنبال پاسخ این سوال است و در نهایت می‌توان گفت که مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

اگر قبلا یکی از ویدیوهای JerryRigEverything می‌دانید که چه چیزی انتظارتان را می‌کشد. برای ارزیابی کیفیت ساخت، دستگاه‌ها با یک تیغ کاتر خراشیده خواهند شد. بیشتر بخش‌های گوشی از گوریلا گلس پوشیده شده اما فریم کناری دستگاه فلزی است. پنجره مشبک پشت این گوشی، از فلز مسی رنگ استفاده می‌کند اما اسپیکر و میکروفون پلاستیکی هستند. در این ویدیو به این موضوع اشاره می‌شود که سطح زیرین سیستم خنک‌کننده، از جنس پلاستیک بوده و برای رفع حرارت کاربرد چندانی ندارد.

بعد از این، نوبت به آزمون شعله می‌رسد. آیا لازم است که بگوییم گوشی خود را در معرض شعله قرار ندهید؟ بسیار خب، لطفاً گوشی خود را در معرض شعله قرار ندهید! آخرین مرحله، آزمون خمیدگی دستگاه است. هر چند از ROG Phone در زمان خم شدن صداهایی به گوش می‌رسد، اما در عملکرد و ظاهر این گوشی هوشمند مشکلی ایجاد نمی‌شود. با این تفاسیر می‌توان گفت که ایسوس گوشی بادوامی ساخته است و علاوه بر این، به عنوان یک گوشی هوشمند عملکرد شگفت‌انگیزی دارد.

آیا در حین شکنجه گوشی کنجکاو شدید که بدانید چه اتفاقی در درون دستگاه رخ می‌دهد؟ خوشبختانه JerryRigEverything نسخه دیگری را منتشر کرده و این بار به سراغ سخت‌افزار داخلی دستگاه رفته است. در مراحل اولیه تجزیه دستگاه، مشخص می‌شود که لوگوی نورانی گوشی با استفاده از نورپردازی LED در کناره‌ها به این شکل در میاید. آیا دریچه مشبک پشت دستگاه را به خاطر دارید؟ اگر شما هم جزو کسانی هستید که به عملکرد این پنجره مشکوک بودید، شک‌تان درست بود. این پنجره کاملاً نمایشی به نظر می‌رسد.

به هر حال در این ویدیو تجزیه قطعات این گوشی هوشمند به طور کامل صورت نپذیرفت و نیمه‌کاره ماند، اما همچنان بهترین نگاهی است که تا به اینجا به سخت‌افزار داخلی گوشی گیمینگ ایسوس ROG Phone انداخته شده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha