فیلم 3 How To Train Your Dragon پایانی غم انگیز و راضی کننده خواهد داشت
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:08 دی 1397، 23:00

فیلم 3 How To Train Your Dragon پایانی غم انگیز و راضی کننده خواهد داشت

بر اساس اعلام یکی از نقش‌آفرینان اصلی How To Train Your Dragon یا مربی اژدها، جدیدترین فیلم این مجموعه، پایانی غم‌انگیز و در عین حال راضی‌کننده خواهد داشت.

از اکران اولین قسمت از فیلم How To Train Your Dragon چیزی حدود 9 سال می‌گذرد؛ داستانی که تبدیل به انیمیشنی چند قسمتی شد و همچنین از روی آن، سریال و چندین فیلم کوتاه ساخته شد. حالا، با قسمت سوم این فیلم انیمیشنی که «مربی اژدها: دنیای پنهان» یا How To Train Your Dragon: The Hidden World نام دارد، ماجراهای هیکاپ و بی‌دندون (بهترین دوست اژدهایی‌اش) به نظر به پایان می‌رسد.

مربی اژدها 3 / How To Train Your Dragon 3

قسمت سوم و پایانی انیمیشن، حداقل در حال حاضر، به طرفداران نوعی پایان‌بندی ارائه می‌دهد که بسیاری از فیلم‌ها و انیمیشن‌های دنباله‌دار دیگر فاقد آن بوده‌اند. جی بروشل (Jay Baruchel) که در این سری فیلم‌ها به جای شخصیت هیکاپ صحبت کرده، در مصاحبه با GameSpot گفت:

فکر کنم که [این قسمت پایانی] در عین حال هم غم‌انگیز است و هم رضایت‌بخش.

اگرچه، فقط طرفداران این فیلم نیستند که باید خودشان را با پایان آن وفق دهند. بروشل خودش هم باید با شخصیتی خداحافظی کند که بیش از همه شخصیت‌های طول دوران کاری‌اش به جایش صحبت کرده است. او در این باره گفت:

این که دیگر در نقش این شخصیت نباشم، احساسی عجیب و غریب و غم‌انگیز است. من زمانی برای این فیلم تست دادم که مشغول فیلم‌برداری فیلمی به نام Tropic Thunder بودم. این از جمله اندک کارهایی است که برای این مدت طولانی انجامش داده‌ام. من تا حالا که 36 ساله هستم، بچگی کردم و به مدت 20 سال و اندی بازیگر این نقش بوده‌ام. هیچ وقت نقشی به این قدمت را بازی نکرده‌ام. حالا نوعی احساس عجیب و غریب برای خداحافظی با آن دارم.

با تمام اینها، آن گونه که تهیه‌کننده این انیمیشن، برد لوئیس توضیح می‌دهد، بهتر است که در اوج خداحافظی کنیم. وی گفت:

هنگامی که عاشق شخصیت‌هایی می‌شوید که خودتان خلق‌شان کرده‌اید و عاشق دنیای آنها می‌شوید، دوست ندارید که پایان یابد. در عین حال، دلتان هم نمی‌خواهد که ارزش آن کار پایین بیاید و از نگاه بیننده اثری آبکی و کش‌دار به نظر برسد. دلتان می‌خواهد که تمرکزی احساسی و شدید روی آن داشته باشید. من نیز همین احساسات را در مورد این فیلم دارم. چیزی که در حال حاضر، بسیار برایمان دلپذیر شده، آن است که قصد داریم در پایان این انیمیشن سه‌گانه برای تمامی شخصیت‌ها نوعی نتیجه‌گیری ارائه کنیم تا همه بینندگان پایان داستان تمامی این شخصیت‌ها را مشاهده نمایند.

درست مانند بروشل، لوئیس نیز از پایان این مجموعه احساس ناراحتی دارد. او در این باره گفت:

پایان همه چیز غم‌انگیز است و این فیلم نیز به همین ترتیب، برای ما احساس ناراحتی به همراه می‌آورد. چیزهایی هستند که در نهایت باعث خوشحالی‌تان می‌شوند و چیزهایی که از نظر احساسی نمی‌توانید قبولشان کنید. اما اگر در نهایت، بتوانیم احساسی واقعی را در اختیار تماشاگران خود قرار دهیم، می‌توان گفت که کارمان را به خوبی انجام داده‌ایم.

این قسمت از فیلم مربی اژدها (How to Trains Your Dragon) تحت عنوان دنیای مخفی از روز 22 فوریه روی پرده سینماها دنیا می‌رود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha