تماشا کنید: اندازه سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس در ویدیویی نشان داده شد
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:12 دی 1397، 23:30

تماشا کنید: اندازه سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس در ویدیویی نشان داده شد

به نظر می‌رسد سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس از نمایشگر 6.4 اینچی برخوردار باشد. اما اینکه این اندازه نمایشگر در چه مقیاسی از بدنه قرار می‌گیرد موضوعی است که در ویدیوی این خبر نشان داده شده است.

پیش از این خبرها و گمانه‎‌زنی‌های مختلفی درباره گلکسی اس 10 و دیگر نسخه‌های آن از جمله گلکسی 10 پلاس شنیده بودیم. حتی تصاویر منتشر شده‌ از این پرچمدار کره‌ای را نیز مشاهده کردیم. اما هم‌اکنون ویدیویی از سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس در اختیار داریم که به خوبی اندازه گوشی را نشان می‌دهد.

گفتنی است که این ویدیو توسط افشاگر معروف یعنی Ice universe منتشر شده است. در این ویدیو قاب محافظی نشان داده می‌شود که به نظر می‌رسد متعلق به سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس باشد. در این ویدیو برای اینکه اندازه گوشی یاد شده نشان داده شود، گوشی‌هایی مانند سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس، گلکسی نوت 9 و همین‌طور اوپو فایند ایکس در این قاب قرار داده می‌شوند تا مشخص شود که گلکسی اس 10 پلاس از نظر اندازه با کدام یکی از گوشی‌های یاد شده برابری می‌کند.

همان‌طور که در ویدیو مشاهده می‌شود، اندازه و بلندی گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس تقریبا با اندازه قاب محافظ یکی است. از نظر اندازه افقی باید بگوییم که به غیر از برشی که در ضلع بالایی مشاهده می‌شود که احتمالا برای هدفون باشد و دوربین اصلی که از آرایش افقی برخوردار است، گلکسی اس 9 پلاس تفاوت چندانی با گلکسی اس 10 پلاس نخواهد داشت و به راحتی داخل قاب محافظ گلکسی اس 10 پلاس قرار می‌گیرد. این در حالی است که در مقایسه با اندازه نوت 9 می‌توان گفت که نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس از نمایشگری هم اندازه گلکسی نوت 9 برخوردار بوده که در بدنه‌ای کوچکتر جای گرفته است.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha