موتو زد 4 پلی دارای بریدگی قطره ای در بالای نمایشگر خواهد بود
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:13 دی 1397، 22:30
اربعیناربعین

موتو زد 4 پلی دارای بریدگی قطره ای در بالای نمایشگر خواهد بود

موتو زد 4 پلی محصولی میان رده از شرکت موتورولا بوده که تصاویر افشا شده از این گوشی هوشمند به حاشیه باریک در اطراف نمایشگر و ویژگی‌هایی دیگر اشاره می‌کنند.

به نطر می‌رسد،شرکت موتورولا برای اینکه به یکی از برندهای قابل توجه در دنیای موبایل تبدیل شود راه درازی را در پیش دارد. این در حالی است که اکنون به عنوان یکی از دارندگان خط تولید گوشی‌های میان رده شناخته می‌شود. البته نباید گوشی‌های گران قیمت و پرچمدار سری Z این شرکت را فراموش کنیم که قدم کوچکی در زمینه ارتقای برند موتورولا بوده‌اند. با این همه این بدان معنی نیست که موتورولا محصولات ماژولار خود را فراموش کرده و دست از تولید این محصولات برداشته باشد. چراکه براساس رندرهای افشا شده از گوشی هوشمند موتورولا موتو زد 4 پلی می‌توانیم بگوییم که هنوز هم آثاری از موتو ماد (Moto Mod) را در محصولات این شرکت و محصولی که در آینده شاهد آن هستیم را مشاهده می‌کنیم.

تصاویر افشا شده موتورولا موتو زد 4 پلی / motorola moto z4 play

درواقع خط تولید موتو ماد اجزایی از گوشی را در بر دارد که به همراه سری Z گوشی‌های موتورولا به عنوان اجزای جانبی برای جایگزینی با برخی از عناصر گوشی عرضه می‌شود. یعنی با این جایگزینی می‌توان به طور کلی ظاهر جدیدی را برای یک گوشی در سری Z موتورولا رقم زد.

می‌توان گفت در حالی‌که مفهوم ماژولار موتورولا و پیاده سازی آن بسیار کاربردی‌تر از دستاوردهای شرکت ال جی در این زمینه است اما این کافی نیست و موتورولا برای اینکه شاهد پیشرفت چشمگیری در این زمینه باشد، راه درازی در پیش دارد. این موضوع احتمالا به عدم برخورداری لوازم جانبی موتو ماد از جذابیت‌های لازم، مربوط می‌شود؛ چراکه انتظار می‌رود این لوازم جانبی از طراحی جالب‌تری برخورار باشند.

تصاویر افشا شده موتورولا موتو زد 4 پلی / motorola moto z4 play

مطالب بیان شده و همین‌طور تصاویر افشا شده نشان می‌دهد که سطری از یک سری پین در پایین بدنه موتورولا موتو زد 4 پلی قابل مشاهده است. درواقع این موضوع بدین معنا است که این محصول نیز با همه اجزای موتو مادهای پیشین سازگار خواهد بود. متاسفانه این موضوع نشان می‌دهد که موتو زد 4 پلی همان اندازه پیشین گوشی‌های سری موتو Z را دارد. همچنین تصاویر رندر درز یافته در مورد موتو زد پلی 4 نیز نشان می‌دهند که این گوشی هوشمند از بریدگی قطره‌ای در بدنه جلویی بهره‌مند خواهد بود.

برخورداری از بریدگی قطره‌ای بالای نمایشگر نیز بدین معنا خواهد بود که فضای اندکی برای دوربین سلفی موجود است. اما خبر خوب اینکه به لطف طراحی خوب تنها حاشیه اندکی در اطراف  نمایشگر وجود خواهد داشت. با این حال باید به این نکته نیز اشاره کنیم که یکی دیگر از ویژگی‌های ناامیدکننده که تصاویر افشا شده نشان می‌دهند، برخورداری از دوربین تکی در بدنه پشتی دستگاه است. در حالی که مدل‌های پلی سری Z تلفن‌های میان رده محسوب می‌شوند اما از طرفی این روزها شاهد استفاده از دوربین دوگانه در گوشی‌های میان رده هستیم که البته امیدواریم موتو مادی مناسب برای رفع ایراد توسط موتورولا عرضه شود.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha