پایان کار رابرت داونی جونیور با Avengers پس از فیلم Avengers: Endgame
عباس ترسیم‌چین
نویسنده:عباس ترسیم‌چین
ارسال شده در:14 دی 1397، 21:00

پایان کار رابرت داونی جونیور با Avengers پس از فیلم Avengers: Endgame

رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) بازیگر نقش تونی استارک (Tony Stark) یا همان مرد آهنی (Iron Man) از بازی در این نقش بازنشسته خواهد شد.

تنها چند ماه تا اکران فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» Avengers: Endgame باقی مانده است. این فیلم نقطه عطفی برای چهارگانه دنیای سینمای مارول (Marvel Cinematic Universe) به حساب می‌آید و قسمت پایانی انتقام‌جویان است که از سال 2012‌ شروع شده بود. در عین حال این پایان کار ابرقهرمانان MCU نخواهد بود و شروعی دوباره برای دنیای ابرقهرمانان مارول خواهد بود.

به نظر می‌رسد که ما باید حداقل با یکی از بازیگران نقش‌های ابرقهرمانی مارول خداحافظی کنیم و او بازیگر یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین ابرقهرمانان Avengers است. تونی استارک با بازی رابرت داونی جونیور پس از فیلم Avengers: Endgame از جمع انتقام‌جویان جدا خواهد شد. داونی جونیور پس از 13 سال از نقش مرد آهنی بازنشسته خواهد شد. قبل از او مشخص بود که کریس ایوانز (Chris Evans) و کریس هامسورث (Chris Hemsworth) نیز پس از Avengers: Endgame دیگر نقش ابرقهرمان مارول را بازی نخواهند کرد. قرارداد ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا (Captain America) و هامسورث در نقش ثور (Thor) پس از بازی در چهارگانه Avengers به اتمام رسیده است.

رابرت داونی جونیور / Robert Downey Jr

تا نمایش چهارمین فیلم انتقام‌جویان مشخص نخواهد شد که تونی استارک، استیو راجرز (Steve Rogers) و ثور قرار است بمیرند و یا سازندگان فیلم سرنوشت دیگری برای آنها در نظر گرفته است. در طول سه فیلم قبلی بسیاری از ابرقهرمان‌ها کشته شده‌اند و دوباره زنده شده‌اند؛ به طور مثال در فیلم جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) شاهد کشته شدن شخصیت‌هایی مثل لوکی (Loki)، گامورا (Gamora)، مرد عنکبوتی (Spider-man)،‌ پلنگ سیاه (Black Panther) و چند ابرقهرمان دیگر بودیم ولی آنها دوباره زنده شدند.

امکان دارد که کمپانی مارول در حال مذاکره با بازیگرانی باشد که قرارداد بازیشان در نقش‌ها به پایان رسیده است و از آنها بخواهد دوباره به ایفای نقش بپردازند؛ اما به نظر می‌رسد که داونی جونیور دیگر در نقش تونی استارک آهنین دیده نخواهد شد و او از دنیای سینمایی مارول خداحافظی کرده است. Avengers: Endgame در تاریخ 3 ماه می 2019 (جمعه، 13 اردیبهشت‌ماه 1398) اکران خواهد شد.

آیا بازنشستگی رابرت داونی جونیور از نقش تونی استارک قطعی است؟ شما می‌توانید نظر خود را با ما در میان بگذارید.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
بهزاد 09 اردیبهشت 1398، 02:27

خدا کنه بمونه😔

ARIAN STARK 31 اردیبهشت 1398، 15:25

به نظر من رابرت داونی نمیتواند از نقش تونی استارک برود چون یکی از بهترین قهرمانان دنیای سینمای مارول است ممکن است که در فیلم انتقام جویان پایان بازی مرد ولی ممکن است رابرت برگردد و در اونجرز ۲۰۲۲ برگردد

tony stark 31 اردیبهشت 1398، 23:14

واقعا میشه.!!!! امیدوارم این جملتون حقیقت داشته باشه...با مردن مرد اهنی مارول خودش رو نابود کرد. من که بعد از دیدن اونجر 4 دیگه فیلمهای مارول رو نگاه نمیکنم. مرد آهنی شخصیت داد به اونجرز و مارول مخصوصا با بازی زیبای رابرت داونی جونیور. خدای منه