اچ تی سی از محصولات جدید واقعیت مجازی خود در نمایشگاه CES 2019 رونمایی می کند

با نزدیک شدن به نمایشگاه CES 2019، شرکت‌ها کم کم به محصولاتی که قرار است در این نمایشگاه رونمایی شود، اشاراتی می‌کنند. اچ تی سی هم با انتشار تصویری خبر از رونمایی محصولات جدید واقعیت مجازی در نمایشگاه CES 2019 داده است.

اچ تی سی یکی از شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری است که در نمایشگاه CES 2019 که هفته آینده، هشتم تا یازدهم ژانویه (18 تا 21 دی ماه) برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت. گفته می‌شود که این شرکت محصولات جدیدی در حوزه واقعیت مجازی عرضه خواهد کرد.

محصولات جدید اچ تی سی / HTC New Products / واقعیت مجازی / CES 2019

اچ تی سی به تازگی تیزری را از چند محصول جدید وایو در صفحه توییتر خود منتشر کرده است. این توییت شامل تصویری از چند جعبه است که چندین دستگاه جدید در آنها قرار دارد. این شرکت قصد دارد تا از این دستگاه‌های جدید در نمایشگاه CES رونمایی نماید.

در توضیحات این توییت آمده:

ماشین‌های باربری پر شده و ما به سمت نمایشگاه CES 2019 حرکت می‌کنیم. تجهیزات جدیدی در این جعبه‌ها قرار دارند و بی‌صبرانه منتظر هستیم تا آنها را برای شما رونمایی کنیم. در طول برگزاری نمایشگاه CES با صفحه ما در توییتر همراه باشید تا در جریان اخبار رونمایی‌ها، آخرین محصولات و همین طور پوشش‌های خبری قرار گیرید.

محصولات جدید اچ تی سی / HTC New Products

البته، این جعبه‌ها بسته‌بندی شده‌اند و نمی‌توانیم حدس بزنیم درون آنها چه چیزی قرار دارد. تنها سرنخ ما لوگوهای روی جعبه‌ها است. یکی از این لوگوها نوشته وایو (Vive) را دارد، در حالی که دیگری وایو پورت (Vive Port) را نشان می‌دهد که قسمت دیگری از آن مشاهده نمی‌شود. نکته جالب توجه، جعبه سومی است که لوگوی آن به صورت عمدی تار شده است و چیزی شبیه به Vive Gloves یا Vive Cloud را نشان می‌دهد.

از آنجا که این شرکت جعبه‌های موجود را با عبارت «تجهیزات جدید» تبلیغ می‌کند، احتمالا قصد دارد سخت‌افزار جدیدی برای مجموعه محصولات سری واقعیت مجازی وایو عرضه نماید. اما، این که محصول مورد نظر چه چیزی باشد، باید منتظر بمانیم تا نمایشگاه CES از راه برسد تا اطلاعات رسمی آن منتشر گردد.

اچ تی سی طی درخواست خبرگزاری‌ها برای ارائه پاسخی در این زمینه، از جواب دادن خودداری کرده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha